The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Zmiana zasad eliminacji przez zdrajców

The Traitors. Zdrajcy: Zmiana zasad eliminacji przez zdrajców
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska zaskoczyła zdrajczynie podczas kolacji. Dominika Michałowska i Olga Kelm dostały trudne zadanie do wykonania. Premiera ósmego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 17 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 8.

Niespodziewany zwrot akcji w 8. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Malwina Wędzikowska zaprosiła na uroczystą kolację uczestników reality show. Wszyscy spotkali się w eleganckich strojach, było to ważne wydarzenie. Dominika Michałowska i Olga Kelm dostały list od prowadzącej. Kiedy go przeczytały, nie ukrywały zdziwienia. Malwina przygotowała dla nich specjalną misję. Zmieniła zasady eliminacji lojalnej osoby z programu. Oto treść wiadomości:

"Drodzy zdrajcy, dzisiaj nie będzie nocnej narady zdrajców. Zamiast tego musicie sekretnie porozumieć się i wybrać lojalnego, którego chcielibyście wyeliminować. Potem jedna z was przypieczętuje tę decyzję zdaniem wypowiedzianym do wybranego lojalnego: Kocham cię. Na eliminację macie czas do północy, później szansa przepada".

W 8. odcinku przekonasz się, czy Dominika Michałowska i Olga Kelm zdążyły w wyznaczonym czasie wykonać eliminację według nowych zasad. Kogo wytypowały jako najgroźniejszą dla siebie osobę? Kto został kolejną ofiarą zdrajczyń? Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Olga, Dominika
The Traitors. Zdrajcy: Olga, Dominika
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Premiera ósmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 17 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 20 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 21 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Do udziału w reality show zakwalifikowało się 24 osoby. Gracze rywalizują o nagrodę główną w wysokości nawet pół miliona złotych!

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Lojalni w rozsypce. Zwiastun 8. odcinka
Zobacz zapowiedź ósmego odcinka programu.
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości