The Traitors. Zdrajcy: Teo Daeyeong Chung siódmą ofiarą zdrajców

The Traitors. Zdrajcy: Teo Daeyeong Chung siódmą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska przekazała graczom smutną wiadomość. Lojalny uczestnik odpadł z reality show. Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9.

Malwina Wędzikowska powiedziała uczestnikom "The Traitors. Zdrajcy" o odpadnięciu kolejnego gracza. Teo Daeyeong Chung został kolejną ofiarą zdrajczyń. Dostał list z wyrokiem i wyjechał z Mielmont. Dominika Michałowska i Olga Kelm wykonały sekretną eliminację według nowych zasad w 8. odcinku. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 13 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk i Maciej Paszek i Teo Daeyeong Chung. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy- Monika Kosowska i Alex Cichosz oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski i Adam Kossut.

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości