The Traitors. Zdrajcy: Kto chciał być zdrajcą? Kto miał dylemat? Komentarze uczestników

The Traitors. Zdrajcy: Kto chciał być zdrajcą?
Źródło: TVN
Pierwszego dnia w Mielmont uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" odpowiadali na pytania dotyczące roli, jaką chcieliby pełnić w programie. Niektórzy byli zdecydowani, że mogą być zdrajcami. Były też osoby, które wolałyby zostać lojalnymi. Kilku graczy miało dylemat.

Kto chcial być zdrajcą w "The Traitors. Zdrajcy"?

Olga Klem, Robert Trempski, Dominika Michałowska, Patryk Szczypka, Joanna Narojczyk, Monika Kosowska, Klaudia Piłat i Agnieszka Bodzaichowska stwierdzili, że woleliby być zdrajcami. Tytułowa funkcja w "The Traitors. Zdrajcy" jest według nich o wiele ciekawsza, niż bycie lojalnym. Poznaj ich komentarze w tej sprawie.

Chcę być zdrajcą, dlatego, że będę mogła mieć względną kontrolę nad grą. Przynajmniej nie zostanę wyeliminowana z rąk zdrajców
- powiedziała Olga Klem.

- Zdecydowanie wolałbym być zdrajcą - oznajmił Robert Trempski.

Zanim przyjechałam tutaj, to moje myśli à propos tego, czy chcę być zdrajcą, czy osobą lojalną, zmieniały się. Na początku myślałam, że chcę być lojalną. Teraz myślę, że chcę być zdrajcą, bo zdrajca ma tutaj dużo więcej możliwości 
 - wyznała Dominika Michałowska.

- Chciałbym być zdrajcą, kimś kim na co dzień nie jestem. Po prostu bawić się tym. Myślę że ściemnianie zawsze ma w sobie trochę więcej pikanterii, daje takiego większego kopa. Na pewno jest ciekawsze, więc mam nadzieję że będę zdrajcą - stwierdził Patryk Szczypka.

Myślę, że bycie zdrajcą jest o wiele bardziej ciekawe. Można wdrożyć jakąś taktykę, więcej kombinować, ale jest o wiele trudniejsze. Bycie lojalnym - to po prostu dla mnie bycie sobą, więc to mi nie sprawi większych problemów
- dodała Agnieszka Bodziachowska.

"The Traitors. Zdrajcy". Lepiej być lojalnym czy zdrajcą?

The Traitors. Zdrajcy: Łatwiej być lojalnym?
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Mikołaj Milcke, Julia Tychoniewicz, Maciej Paszek, Dorota Świętoniowska, Adam Kossut, Alex Cichosz, Renata Hartle, Stanley Ayomo, Tadeusz Dębski chcieli być lojalnymi lub mieli dylemat. Uczestnicy wyznali, dlaczego walka ze zdrajcami jest według nich lepsza, niż bycie lojalnym. Niektórzy otwarcie przyznali, że nie potrafią kłamać. Byli też tacy, dla których obie role w reality show są interesujące.

Do dzisiaj myślałem, że ciekawiej byłoby być zdrajcą. To tak jak trochę w “Dynastii”, ciekawiej jest zagrać Alexis, niż Krystle. Natomiast dzisiaj po spotkaniu i poznaniu tych ludzi - stoję na stanowisku pół na pół. Już się jakoś nie skłaniam bardziej ku jednemu
- wyznał Mikołaj Milcke.

- Wolałabym być lojalnym, ale nie przeszkadzałoby mi też bycie zdrajcą. To jest nowe dla mnie i myślę, że to będzie większa zabawa - powiedziała Julia Tychoniewicz.

- Nie chciałbym być zdrajcą, ponieważ wydaje mi się, że nie jestem dobrym kłamcą, albo nawet nie miałem możliwości tego zweryfikować. Takie testy przed ogromną liczbą uczestników, którzy będą zwracali uwagę na każdy mój ruch, gest czy słowo -  byłyby bardzo ryzykowne - oznajmił Adam Kossut.

Znacznie łatwiej byłoby być lojalnym. W tym kontekście, że ja z moją osobowością nie mam problemu z wylewaniem z siebie wszystkiego - o sobie, o tym, co myślę (...). Aczkolwiek jak już się mnie wciągnie do rozmowy, to potrafię powiedzieć o sobie wszystko wyznał
wyznał - Alex Cichosz.

- Mam taki konflikt wewnętrzny, bo chciałabym tą grę przeżyć dwa razy - w roli lojalnej i zdrajczyni. Obie role mają dużo ciekawego do przeżycia z poziomu sprawdzenia siebie, własnych emocji, weryfikacji jak grupa będzie pracować - powiedziała Renata Hartle.

 

Ciężko mi się zdecydować, wydaje mi się, że w obu rolach odnalazłbym się - lojalnych jak i zdrajców. Z jednej strony wydaje mi się, że umiałbym dobrze to zataić. Z drugiej strony myślę, że dobrze poradziłbym sobie również w odnajdywaniu zdrajców, odczytywaniu ich
- stwierdził Stanley Ayomo.
The Traitors. Zdrajcy: Polowanie na zdrajców. Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź drugiego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premiera drugiego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 6 marca o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości