Polowanie Sandry - ma czterech podejrzanych. The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy polują na zdrajców
Źródło: TVN
Gra według twardych zasad. Coraz bardziej skomplikowana sytuacja na zamku w Mielmont. Premiera dziewiątego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 24 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 9. - sneak peek

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" pojawiali się w jadalni. Wszyscy byli ciekawi, która z osób została zamordowana przez zdrajców. Zastanawiali się także, kto z graczy może być tytułowym zdrajcą. Piotr Sinicki i Sandra Plajzer rozmawiali na temat Dominiki Michałowskiej. Mikołaj Jaworski i Mikołaj Milcke wymienili wśród podejrzanych Olgę Kelm.

- Jezus, po prostu ta czwórka jest dla mnie taką zagadką! Ja wiem, że tu są zdrajcy w tej czwórce, ale nie wiem w jakiej kombinacji - stwierdziła Sandra Plajzer rozmawiając z Mikołajem Jaworskim w jednym z pokoi.

Zasady gry w "The Traitors. Zdrajcy" są twarde. Zdrajcy muszą wyeliminować z gry wszystkich lojalnych, tylko wtedy wygrają nagrodę główną do podziału między sobą. Lojalni muszą wypędzić zdrajców z zamku. Mają taką możliwość podczas obrad przy okrągłym stole.

The Traitors. Zdrajcy: Gęsta atmosfera na zamku. Zwiastun 9. odcinka
Zobacz zapowiedź dziewiątego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - data premiery

Premiera dziewiątego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 24 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 27 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17:30 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości