Olga ma dość: "Nienawidzę tam chodzić". The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV

The Traitors. Zdrajcy: Olga ma dość
Źródło: TVN
Olga Kelm nie chce już dłużej realizować ważnego elementu w grze. Premiera dwunastego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 15 maja o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 12. - sneak peek

Olga Kelm tworzy duet zdrajców z Piotrem Sinickim. Uczestniczka wyznała, że odczuwa presję przed zbliżającym się finałem "The Traitors. Zdrajcy". Bardzo ważne są obrady przy okrągłym stole, które nadzoruje Malwina Wędzikowska. Lojalni tropią zdrajców, aby ich zdemaskować. Zdrajcy mogą przekonać lojalnych swoimi argumentami, aby odsunąć od siebie podejrzenia. W programie jest dwoje zdrajców i czworo lojalnych. Kto zostanie usunięty z gry w 12. odcinku?

Widać po minach, że ludzie już się stresują. Nie ma znaczenia, kto jest w jakiej roli. Zawsze można wypaść przy stole. Zawsze można być w ogniu pytań. Nienawidzę tam chodzić. Nienawidzę tam siedzieć. Nienawidzę stołu
- powiedziała Olga Kelm.
The Traitors. Zdrajcy: Walka o finał. Zwiastun 12. odcinka
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - premiera 12. odcinka w TVN

Premiera dwunastego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 15 maja o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 18 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 19 maja o godz. 18:00 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości