The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Olga odpadnie z programu?

The Traitors. Zdrajcy: Olga odpadnie z programu?
Źródło: TVN
Podczas śniadania uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" zastanawiali się, kto został wypędzony z zamku. Mikołaj Milcke i Adam Kossut obawiali się, że ofiarą zdrajców jest Olga Kelm. Premiera piątego odcinka w środę, 27 marca o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 5. - sneak peek

Dominika Michałowska i Alex Cichosz wyeliminowali z gry w "The Traitors. Zdrajcy" kolejną osobę w trakcie tajnej narady nocą. Podczas śniadania Adam Kossut i Mikołaj Milcke zmartwili się, że Olga Kelm mogła zostać w nocy zamordowana przez zdrajców. Piotr Sinicki, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Manae Shimizu-Kaczmarczyk także zastanawiali się na tym, kto pożegnał się z grą.

W końcowej części 4. odcinka tytułowi zdrajcy wybrali lojalnego, którego wypędzą z zamku w Mielmont. Wytypowali trzy osoby, które mogły stanowić dla nich zagrożenie. Lojalni na celowniku zdrajców to: Olga Kelm, Sandra Plajzer i Agnieszka Bodziachowska. Czy faktycznie ktoś z tej trójki odpadnie z programu? A może Dominika Michałowska i Alex Cichosz wygnali z zamku kogoś innego? Odpowiedź poznasz w 5. epizodzie reality show. Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Trudna misja do wykonania. Zwiastun 5. odcinka
Zobacz zapowiedź piątego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Premiera piątego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 27 marca o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w sobotę, 30 marca o godz. 13:25 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości