The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry. Kto go wskazał jako pierwszy?

The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Jaworski odpadł z gry
Źródło: tvn
Gorąca atmosfera i kłótnia przy okrągłym stole. Mikołaj Jaworski został wyeliminowany. Był lojalny. Zobacz fragment 10. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" – odcinek 10.

Podczas spotkania przy okrągłym stole mogli kolejny raz sprawdzić siebie wzajemnie. Po eliminacji Sandry Plajzer, na celowniku jest Patryk Szczypka. Postanowił się bronić, chciał udowodnić, że jest lojalny i jako zdrajcę typował Mikołaja Jaworskiego. Przedstawił mocne argumenty. Podczas rozmowy pomiędzy Patrykiem i Mikołajem doszło do nerwowej wymiany zdań.

Mikołaj Jaworski odpadł z programu. Zdobył najwięcej głosów. To kolejna osoba z grupy lojalnych, która została wyeliminowana z gry.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 16 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Sandra Plajzer. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut i Mikołaj Jaworski.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości