Kto odpadł przed finałem? Lojalni i zdrajcy osłabieni. Podsumowanie 12. odcinka The Traitors. Zdrajcy

Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Kto dostał się do finału?
The Traitors. Zdrajcy: Kto dostał się do finału?
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki odpadł z programu
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke dziewiątą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj Milcke dziewiątą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby spadły z mostu podczas zadania
The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby spadły z mostu podczas zadania
The Traitors. Zdrajcy: Piotr kontra Patryk i Stanley przy stole
The Traitors. Zdrajcy: Piotr kontra Patryk i Stanley przy stole
The Traitors. Zdrajcy: Olga ma dość
The Traitors. Zdrajcy: Olga ma dość
Wielkie emocje w "The Traitors. Zdrajcy". Jeden dzień dzieli graczy od finału. Drużyny lojalnych i zdrajców zostały osłabione. Dwie osoby odpadły z reality show. Zobacz najlepsze fragmenty z dwunastego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - odcinek 12.

Do wielkiego finału "The Traitors. Zdrajcy" został tylko jeden dzień. Zdrajcy w nocy zamordowali jedną osobę z czarnej listy. Sześciu graczy walczyło o awans do najważniejszego odcinka. W programie jest dwoje zdrajców: Olga Kelm i Piotr Sinicki. Zostało też czworo lojalnych.

Gra weszła w decydującą fazę, jeden fałszywy ruch mógł  skutkować pożegnaniem się z programem. Atmosfera na zamku w Mielmont była gęsta i bardzo napięta. Wydarzenia z okrągłego stołu rozgrzały uczestników i wywołały skrajne emocje w trakcie i po głosowaniu. Lojalni zdemaskowali zdrajcę i wypędzili go z zamku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska przekazała uczestnikom "The Traitors. Zdrajcy" informację o odpadnięciu kolejnego gracza. Tytułowi zdrajcy - Olga Kelm i Piotr Sinicki podczas nocnej narady wydali wyrok. Usunęli z gry jedną osobę z czarnej listy. Mikołaj Milcke odpadł z programu. Zdrajcy postawili na nim krzyżyk. Nie pojawił się na śniadaniu. Zagrożone eliminacją były także Justyna Kąkol i Manae Shimizu-Kaczmarczyk.

Wydarzenia z okrągłego stołu rozgrzały uczestników i wywołały skrajne emocje w trakcie i po głosowaniu. Piotr Sinicki odpadł z programu. Zdobył najwięcej głosów. Nawet Olga Kelm była zmuszona, aby zagłosować na niego. Nie mogła skierować na siebie podejrzeń  graczy.

Z programu "The Traitors. Zdrajcy" odpadło już 19 osób. Zdrajcy na nocnych naradach wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Teo Daeyeong Chung i Sandra Plajzer i Mikołaj Milcke. Po rozmowach przy okrągłym stole z gry odpadli: zdrajcy - Monika Kosowska, Alex Cichosz, Dominika Michałowska, Piotr Sinicki oraz lojalni uczestnicy: Klaudia Piłat, Robert Trempski, Tadeusz Dębski, Adam Kossut, Mikołaj Jaworski, Dorota Świętoniowska.

The Traitors. Zdrajcy: Piotr Sinicki odpadł z programu
Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Polowanie na zdrajców przy okrągłym stole

Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami przy okrągłym stole. Dwoje zdrajców i czworo lojalnych rywalizowało o awans do finału reality show. Uczestnicy mieli okazję dobrze się przygotować do tego etapu. Mogli potwierdzić sojusze i ustalić strategię. Lojalni zastanawiali się na kogo głosować. Zdrajcy próbowali odwrócić uwagę. Najwięcej podejrzeń było skierowanych w stronę Piotra, Manae i Patryka.

Podczas obrad Stanley Ayomo jako pierwszy zabrał głos. Wskazał Piotra Sinickiego, zwrócił uwagę na to, że potrafi on pod presją zachować spokój. Patryk Szczypka przypomniał sytuację z poprzedniego odcinka. Był zaskoczony spokojną reakcją Sinickiego na zarzuty ze strony Shimizu-Kaczmarczyk.

Zdrajca był opanowany i starał się bronić. Wyznał, że podejrzewa Manae Shimizu-Kaczmarczyk. Miał solidne argumenty, że uczestniczka może być zdrajczynią. Olga Kelm i Justyna Kąkol także miały podejrzenia wobec niej.

Głosowanie odbyło się w bardzo napiętej atmosferze. Piotr Sinicki zdobył 5 głosów. Olga Kelm też zagłosowała na niego. Zdrajca pożegnał się z graczami ze łzami w oczach. Uczestnicy także płakali. To był bardzo emocjonujący moment ze względu na sympatie i wzajemne relacje między graczami.

Zasady gry w "The Traitors. Zdrajcy" są twarde. Jeśli w grupie osób, które dotrwają do końca odcinka finałowego, będą sami lojalni, to oni wygrają pieniądze. Jeśli wśród nich znajdzie się zdrajca, zgarnie on całą pulę. Chyba, że zostanie ich dwoje, wtedy będą musieli podzielić się pieniędzmi.

50 tysięcy do wygrania za spacer po moście

Malwina Wędzikowska przygotowała dla uczestników bardzo trudne zadanie. Misja to jedyny moment, w którym uczestnicy mogli zapomnieć o stresującej finałowej rozgrywce. Skupili się na zarabianiu pieniędzy. Dla wspólnego dobra musieli współpracować zespołowo, aby zdobyć jak największą sumę.

Stawka była wysoka, mogli wygrać nawet 50 tysięcy złotych. Musieli pokonać most. Nad nim zawieszone były worki z pieniędzmi. Zadanie polegało na wejściu na kładkę, zerwanie jednego z wybranych worków i przejście na drugi brzeg. Dla utrudnienia, most był chybotliwy, wąski i niebezpieczny. Gracze pokonywali trasę z zasłoniętymi oczami.

Manae, Stanley i Piotr spadli z mostu podczas wykonywania misji. Patryk okazał się najsilniejszym graczem, dwukrotnie przeszedł kładkę i zdobył najwięcej pieniędzy do finałowej puli. Za to zadanie uczestnicy wygrali złote monety o wartości 40 tysięcy złotych.

The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby spadły z mostu podczas zadania
Zobacz fragment 12. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Kto dostał się do finału w "The Traitors. Zdrajcy"?

Wieczorem po zakończeniu obrad przy okrągłym stole atmosfera na zamku była bardzo stresująca. Uczestnicy byli ciekawi, kto z nich awansuje do finału "The Traitors. Zdrajcy". W reality show zostało 5 osób: Olga Kelm, Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Stanley Ayomo i Patryk Szczypka.

Lojalni gracze zastanawiali się, czy wśród nich jest jeszcze jakiś zdrajca. Obawiali się nocnej eliminacji. Olga Kelm została sama po odpadnięciu Piotra Sinickiego. Wszyscy bali się nocy. Malwina Wędzikowska spotkała się z graczami i przekazała im bardzo ważną wiadomość. Jej treść poznamy w następnym odcinku reality show. Już wkrótce przekonasz się, kto dostał się do finału w "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" – kiedy finał?

Premiera finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" 22 maja, w środę o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 12. odcinka w weekend. W sobotę, 25 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 26 maja o godz. 18:00 w TVN.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 12.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The_Traitors_S1E12ES202307294528
The_Traitors_S1E12ES202307294565
+14
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości