Czego żałuje Dominika po The Traitors. Zdrajcy? Ta rozmowa wiele zmieniła

The Traitors. Zdrajcy: Dominika o wstydzie, emocjach i grze w programie
Źródło: TVN
Dominika Michałowska podsumowała swój udział w "The Traitors. Zdrajcy". Wyznała, czego najbardziej żałuje. Czy zmieniłaby coś w swojej grze? Mamy jej komentarze na ważne tematy!

Dominika Michałowska o "The Traitors. Zdrajcy"

Dominika Michałowska odpadła z programu "The Traitors. Zdrajcy" w 9. odcinku. Zdobyła 10 głosów przy okrągłym stole. Jako trzecia z grona zdrajców została zdemaskowana. Zdrajczyni podsumowała swój udział w reality show.

Malwina Wędzikowska na początku gry wybrała troje zdrajców, zostali nimi: Monika Kosowska, Alex Cichosz i Dominika Michałowska. To było dla nich szczególne wyzwanie. Musieli eliminować z gry lojalnych i jednocześnie ukrywać się przed nimi.

Dominika Michałowska wyznała, czego najbardziej żałuje. Oto jej komentarz do eliminacji z reality show:

Tak na gorąco to się wstydziłam tego, że się popłakałam w momencie, kiedy odpadłam z programu. Teraz z perspektywy czasu uważam, że dobrze, że pokazałam swoje emocje. Ja musiałam grać osobę twardą, a tam były naprawdę emocje i pokazałam je. Trochę się tego wstydziłam. Teraz z perspektywy czasu jestem z tego dumna
- wyznała Dominika.
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
Źródło: TVN

Dominika Michałowska w swojej wypowiedzi nawiązała do sytuacji, w której straciła panowanie nad sobą i dała się ponieść emocjom. Podczas rozmowy z Sandrą Plajzer i Mikołajem Milcke sytuacja była dynamiczna. Być może to właśnie wtedy zdrajczyni zwróciła na siebie uwagę przeciwników.

- Żałuję momentu, w którym zdenerwowałam się na Mikołaja pisarza. Była taka sytuacja w sali kominkowej, kiedy ja powiedziałam, że jak mnie wywoła przy stole, to ja odgryzę się mu. To był moment, którego ja żałowałam, bo trochę dałam się ponieść emocjom i nerwom. Ale trudno stało się - powiedziała z uśmiechem zdrajczyni.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Dominika Michałowska - kto to?

Dominika Michałowska to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy". Ma 30 lat. Mieszka w Poznaniu. Jest właścicielką salonu medycyny estetycznej. Studentka pielęgniarstwa, absolwentka architektury. Pozytywna i optymistyczna, z dużą chęcią do przeżywania nowych przygód w życiu. Ma świadomość, że pozory związane z jej wyglądem zewnętrznym mogą często mylić. Bardzo dba o swój wizerunek, urodę i sylwetkę. Hobbystycznie maluje także obrazy, uwielbiać gotować i podróżować. Nie znosi nudy i monotonii. W życiu stara kierować się zasadą, którą wytatuowała sobie na ciele: „Bój się, ale zrób to i tak”.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!