Dominika o The Traitors. Zdrajcy: "Cieszę się, że to zrobiłam, mimo że płakałam"

The Traitors. Zdrajcy: Dominika dumie, płaczu i lęku wysokości
Źródło: TVN
Dominika Michałowska wyznała, że jest z siebie dumna. Skomentowała ekstremalną misję w "The Traitors. Zdrajcy". To było dla niej bardzo emocjonujące przeżycie. Płakała ze strachu.

Dominika Michałowska o trudnym zadaniu w "The Traitors. Zdrajcy"

Dominika Michałowska przeżyła chwile grozy w 9. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Dostała bardzo trudną misję do wykonania. Bała się, ponieważ ma lęk wysokości, jednak zgodziła się wykonać zadanie. Ekstremalna gra sprawiła trudności uczestnikom. Finalnie pomimo trudności, Dominika podsumowała pozytywnie swoje doświadczenie i fakt, że udało się jej zrealizować misję.

Najbardziej dumna z tego, co zrobiłam w programie, z momentu, w którym wykonałam zadanie i przełamałam swój lęk. Ja mam lęk wysokości, a wykonałam zadanie na wysokości. To był najważniejszy moment i bardzo się cieszę, że to zrobiłam - mimo że płakałam. Tam były łzy, krzyki i w ogóle, to było super. Cieszę, że to zrobiłam!
- wyznała z radością Dominika.
The Traitors. Zdrajcy: Dominka bała się, że spadnie
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gra memory w powietrzu

Malwina Wędzikowska przygotowała kolejną misję dla uczestników w 9. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Mogli zdobyć złote monety o wartości nawet 60 tysięcy złotych. Zawodnicy zagrali w przeskalowaną grę memory. Dominika Michałowska i Sandra Plajzer zawieszone na linach odkrywały karty z symbolami na ogromnej konstrukcji. Pozostali gracze na dole nawigowali je, zapamiętywali ułożenie kart oraz operowali linami, do których przyczepione były znajdujące się na wysokościach uczestniczki.

Dominika Michałowska i Sandra Plajzer zawieszone na linach odkrywały karty z symbolami na ogromnej konstrukcji. Zdrajczyni zgodziła się wykonać zadanie, ale przeżyła chwile grozy, ponieważ ma lęk wysokości. Bała się, że spadnie.

- Ja się boję, naprawdę się boję - krzyczała zawieszona w powietrzu Dominika podczas realizacji misji.

- Dominika, luz. Masz wszystkie zabezpieczenia, jakie są możliwe - próbowała ją uspokoić Sandra.

The Traitors. Zdrajcy: Dominika płakała ze strachu zawieszona na linach
Zobacz fragment 9. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości