The Traitors. Zdrajcy: Kogo zamordowali Dominika i Alex? Czwarta ofiara zdrajców

The Traitors. Zdrajcy: Agnieszka Bodziachowska czwartą ofiarą zdrajców
Źródło: TVN
Kolejna lojalna osoba została zamordowana przez zdrajców. Dominika Michałowska i Alex Cichosz wybrali swoją ofiarę, którą wypędzili z zamku w Mielmont. Zobacz fragment 5. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 5.

Dominika Michałowska i Alex Cichosz kolejny raz spotkali się na naradzie w zamku w Mielmont. Tytułowi zdrajcy wybrali swoją czwartą ofiarę. Zdecydowali, że Agnieszka Bodziachowska jest dla nich zagrożeniem. Wyeliminowali ją z dalszej gry w programie "The Traitors. Zdrajcy". Uczestnicy coraz bardziej obserwują się wzajemnie. Zdrajcy muszą zachować czujność, aby zwyciężyć. Dominika i Alex wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, tylko wtedy, gdy usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników.

W 4. odcinku Dominika Michałowska i Alex Cichosz zastanawiali się, kogo z lojalnych wyrzucić z programu. Najbardziej ich uwagę zwróciły na siebie trzy uczestniczki: Olga Kelm, Sandra Plajzer, Agnieszka Bodziachowska. Ostatnia z nich została zamordowana i w 5. odcinku nie pojawiła się na śniadaniu. Wyjechała z Mielmont, wróciła do Polski.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

Malwina Wędzikowska prowadzi polską wersję programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". O wygraną rywalizuje 24 osoby. Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o zwycięstwo. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Wykonują przygotowane zadania. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości