The Traitors. Zdrajcy: Remis lojalnych i zdrajców! Podsumowanie 2. odcinka

The_Traitors_S1E02ge202307182106
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Bartosz pierwszą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Bartosz pierwszą ofiarą zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Pierwsi gracze pojawili się na śniadaniu
The Traitors. Zdrajcy: Pierwsi gracze pojawili się na śniadaniu
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj zdradził Oldze swoje podejrzenia
The Traitors. Zdrajcy: Mikołaj zdradził Oldze swoje podejrzenia
The Traitors. Zdrajcy: Szokujące wyznanie Moniki
The Traitors. Zdrajcy: Szokujące wyznanie Moniki
The Traitors. Zdrajcy: Renata bała się, że zostanie zamordowana
The Traitors. Zdrajcy: Renata bała się, że zostanie zamordowana
The Traitors. Zdrajcy: Trudna narada zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Trudna narada zdrajców
Zdrajcy wybrali swoją pierwszą ofiarę. Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Szokujące wydarzenia zaskoczyły wszystkich. Zobacz najlepsze fragmenty z drugiego odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 2.

Malwina Wędzikowska i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" rozpoczęli kolejny etap gry. Tytułowi zdrajcy zamordowali jednego z lojalnych. Przy okrągłym stole zapanowały gorące emocje. Takiego rozwoju akcji nie spodziewał się nikt. Czy wydarzenia na zamku w Mielmont wpłyną na strategię graczy?

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Trójka zdrajców to: Dominika Michałowska, Monika Kosowska i Alex Cichosz. Ich najważniejszym zadaniem w programie "The Traitors. Zdrajcy" jest eliminacja lojalnych. W nocy spotykali się na naradzie w zamku. Ich obrady były tajne. Wspólnie podjęli decyzję dotyczącą usunięcia z gry kogoś z lojalnych. Bartosz Skrobisz jako pierwszy z programu odpadł. Rano otrzymał list od zdrajców. Dowiedział się, że został zamordowany przez nich. Nie pojawił się śniadaniu. Wszyscy uczestnicy z niecierpliwością oczekiwali na siebie wzajemnie w jadalni. Byli ciekawi, kogo zdrajcy wyeliminowali z programu.

Zdrajca wyrzucony z programu

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami na kolejnych obradach okrągłego stołu. Zdrajcy to: Dominika Michałowska, Monika Kosowska i Alex Cichosz. Pozostali gracze są lojalni. Wszyscy w trakcie spotkania przy okrągłym stole głosowali, kogo wygnają z zamku. Podczas narady każdy mógł wskazać osobę, która wzbudziła jego podejrzenia. Była to bardzo trudna sytuacja. Zdrajcy musieli dobrze się maskować. Lojalni powinni uważać, aby nie usunąć z gry jednego z nich. Atmosfera była bardzo napięta. Szokujące wyznanie Moniki Kosowskiej zaskoczyło wszystkich graczy. Otrzymała najwięcej głosów i została wyeliminowana z programu. Był to sukces lojalnych, ponieważ usunęli z gry przeciwnika i osłabili drużynę zdrajców.

Szokujące wydarzenia podczas narady przy okrągłym stole były punktem zwrotnym w drugim odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Po wyeliminowaniu Moniki Kosowskiej z gry uczestnicy rozmawiali ze sobą. Dzielili się opiniami i spostrzeżeniami. Rozważali różne możliwości rozwoju sytuacji. Renata Hartle jako pierwsza wskazała Monikę w trakcie narady. Obawiała się, że zostanie zamordowana, ponieważ bardzo zwróciła na siebie uwagę zdrajców.

The Traitors. Zdrajcy: Szokujące wyznanie Moniki
Zobacz fragment 2. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry. Wszyscy czuli napięcie. Zdrajcy przygotowywali się do wieczornej narady w zamku. Kto będzie ich następną ofiarą?

Narada zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Zdrajcy znaleźli się w trudnej sytuacji. Monika Kosowska została wyeliminowana z programu "The Traitors. Zdrajcy". Dominika Michałowska i Alex Cichosz spotkali się z Malwiną Wędzikowską na naradzie. Prowadząca dała im możliwość wyboru. Mogli przeciągnąć kogoś z lojalnych na swoją stronę. Druga opcja to usunięcie z gry jednego z konkurentów.

Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z rozgrywki wszystkich lojalnych przeciwników. Każda z grup musi pokonać wrogów i ochronić siebie przed eliminacją z reality show. Każdy uczestnik powinien mieć własną strategię gry. W zamku w Mielmont intryga i podstęp są głównymi elementami gry.

The Traitors. Zdrajcy: Trudna narada zdrajców
Zobacz fragment 2. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show od 28 lutego możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

Malwina Wędzikowska została prowadzącą programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 2.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Dominika, Malwina, Alex
The Traitors. Zdrajcy: Dominika, Alex
+16
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!