The Traitors. Zdrajcy: Pierwsza narada zdrajców w zamku

The Traitors. Zdrajcy: Pierwsza narada zdrajców
Źródło: TVN
Jeden z najważniejszych momentów w "The Traitors. Zdrajcy" to tajna narada zdrajców. Podjęli decyzję, kogo z lojalnych zamordują. Zobacz fragment 1. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 1.

Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Dominika Michałowska, Monika Kosowska i Alex Cichosz pierwszej nocy spotykali się na naradzie. Poznali swoją tożsamość. Podczas obrad podjęli decyzję w sprawie eliminacji z gry kogoś z lojalnych. Jaki będzie ich werdykt? Kto jako pierwszy odpadnie z programu? Kogo zabraknie na śniadaniu następnego dnia rano?

Zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną do podziału między sobą, jeżeli usuną z gry wszystkich lojalnych przeciwników. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich wrogów i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy przed zamkiem w Mielmont
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Julia Tychoniewicz
The Traitors. Zdrajcy: Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
+21
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" są dostępne od 28 lutego. Nowe epizody w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!