MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!
Michał "Rozkoszny" Korkosz ma za zadanie wspierać i dopingować uczestników programu "MasterChef Nastolatki". Influencer zdradził kilka wskazówek, którymi powinien się kierować każdy aspirujący kucharz.

Przed nami 1. odcinek programu "MasterChef Nastolatki". Po raz pierwszy o wielką wygraną, czyli statuetkę, możliwość wydania książki kucharskiej oraz 35 tysięcy złotych będą walczyli nastolatkowie w wieku od 13 do 17 lat. W programie zadebiutuje influencer kulinarny  Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a!

"MasterChef Nastolatki" - jak odnieść sukces w programie?

W programie "MasterChef Nastolatki" uczestnicy mają się przede wszystkim dobrze bawić i rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Jednak nikt nie zapomina, że walczy też o wielką wygraną. Rozkoszny podzielił się 3 wskazówkami, które pozwolą uczestnikom lepiej radzić sobie ze stresem i zbliżą ich do zwycięstwa.

Nie stresować się

Stres potrafi sparaliżować nawet najodważniejsze osoby. Jest to naturalna reakcja organizmu na trudną sytuację, ale warto ją okiełznać. Moją metodą na niestresowanie jest branie głębokich wdechów i wydechów
- radzi Rozkoszny

Bycie autentycznym

Podstawowa zasada nie tyko w telewizji, ale po prostu w życiu, to bycie autentycznym. Jeśli będziemy sobą, pokażemy swoje zaangażowanie i pasję, to będzie to miało odzwierciedlenie na talerzu. - Nie ma nic ważniejszego niż pozostanie sobą. - wyjaśnia.

Próbowanie wszystkiego, co ugotujemy

Rozkoszny zauważa problem, który dość często pojawia się wśród początkujących kucharzy. Danie, które przygotowujemy warto próbować i doprawiać na każdyn etapie gotowania.

To jest podstawowy błąd kucharzy, że doprawiają np. solą już gotowe potrawy, a ta sól ma inne zadania, np. zmienia teksturę warzyw 
- zdradził Rozkoszny

Pamiętajcie, że najważniejsze jest to, aby cieszyć się tym, co robicie i nie zapominać o tym, dlaczego zaczęliście gotować. Powodzenia!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny oprowadza, czyli poznajcie nasz program od kuchni! 
MasterChef Nastolatki: Rozkoszny oprowadza, czyli poznajcie nasz program od kuchni! 
Rozkoszny dołączył do rodziny "MasterChefa"! Influencer kulinarny oprowadzi Was po najgłębszych zakamarkach produkcji i zdradzi tajemnice, dzięki którym w programie dzieje się "magia".

"MasterChef Nastolatki" - nowość TVN już od 3 marca

Rusza nowa odsłona najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Tym razem zobaczymy uczestników w wieku od 13 do 17 lat. Pretendentów do najlepszego MasterChefa wśród nastolatków oceniać będą Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska, zaś Michał Korkosz „Rozkoszny” zadebiutuje jako Influencer kulinarny, będąc jednocześnie wsparciem dla zawodników. Wśród gości „MasterChef Nastolatki” pojawią się także Ewa Chodakowska, Martyna Wojciechowska, Przemysław Klima oraz Sofia Konecka-Menescal!  

MasterChef Nastolatki Press Junket

"MasterChef Nastolatki" - odcinki castingowe wracają do MasterChefa

W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej konkurować o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków.  

Martyna Wojciechowska gościem "MasterChef Nastolatki"

Do spotkania z Dorotą, Michelem i Tomkiem kandydatów do tytułu "Masterchefa Nastolatki" gościnnie wspierać będzie Martyna Wojciechowska. Podczas wizyty w studio podróżniczka skupi się na rozmowie z zawodnikami oraz opowie o projekcie „Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”.  

MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska
MasterChef Nastolatki: Ewa Chodakowska gościem
MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska
+11
Zobacz galerię

Wśród gości programu pojawi się także Ewa Chodakowska, która z właściwą sobie wrażliwością będzie promować wprowadzanie zdrowych nawyków do codziennego życia. Najpopularniejszą kuchnię w Polsce odwiedzi też finalistka 12. edycji „Top Model” Sofia Konecka-Menescal, mistrz pizzy Valerio Valle oraz właściciel wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michelin restauracji Bottiglieria 1881 Przemysław Klima.  

"MasterChef Nastolatki" - o co walczą zawodnicy?

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków! 

„MasterChef Nastolatki” od niedzieli 3 marca o godz. 20:00 w TVN! 

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości