Koniec żartów. W 2. odcinku "MasterChef Nastolatki" jury rozda ostatnie fartuchy!

MasterChef Nastolatki: 2. odcinek castingowy przed nami. Kto dostanie fartuch?

Przed nami 2. odcinek programu "MasterChef Nastolatki". Czas rozdać ostatnie fartuchy!

Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak wybiorą w tym odcinku sześciu szczęśliwców. Tym razem rywalizacja będzie się opierała na tzw. dogrywce, podczas której kandydaci do programu będą musieli w krótkim czasie przygotować danie, godne przyszłego MasterChefa Nastolatki. Będzie to odcinek pełen emocji, wzruszeń i oczywiście niesamowitych dań.

 W 1. odcinku fartuchy zdobyli:

MasterChef Nastolatki: Uczestnicy
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
+5
Zobacz galerię

Kto otrzyma prestiżowy fartuch z imieniem? Kto wygra w dogrywce, a kto niestety pożegna się z kuchnią? Dowiemy się już w niedzielę o 20:00 w TVN!

"MasterChef" Nastolatki - jak odnieść sukces w programie?

W programie "MasterChef Nastolatki" uczestnicy mają się przede wszystkim dobrze bawić i rozwijać swoje umiejętności kulinarne. Jednak nikt nie zapomina, że walczy też o wielką wygraną. Rozkoszny podzielił się 3 wskazówkami, które pozwolą uczestnikom lepiej radzić sobie ze stresem i zbliżą ich do zwycięstwa.

Nie stresować się

Stres potrafi sparaliżować nawet najodważniejsze osoby. Jest to naturalna reakcja organizmu na trudną sytuację, ale warto ją okiełznać. Moją metodą na niestresowanie jest branie głębokich wdechów i wydechów
- radzi Rozkoszny

Bycie autentycznym

Podstawowa zasada nie tyko w telewizji, ale po prostu w życiu, to bycie autentycznym. Jeśli będziemy sobą, pokażemy swoje zaangażowanie i pasję, to będzie to miało odzwierciedlenie na talerzu. - Nie ma nic ważniejszego niż pozostanie sobą. - wyjaśnia.

Próbowanie wszystkiego, co ugotujemy

Rozkoszny zauważa problem, który dość często pojawia się wśród początkujących kucharzy. Danie, które przygotowujemy warto próbować i doprawiać na każdyn etapie gotowania.

To jest podstawowy błąd kucharzy, że doprawiają np. solą już gotowe potrawy, a ta sól ma inne zadania, np. zmienia teksturę warzyw 
- zdradził Rozkoszny
MasterChef Nastolatki: Tak wyglądał 1. odcinek! Dużo gotowania, śmiechu, ale i sporo łez...
MasterChef Nastolatki: Tak wyglądał 1. odcinek! Dużo gotowania, śmiechu, ale i sporo łez...
Rozpoczęła się nowa odsłona najpopularniejszego kulinarnego programu. Kuchnią zawładnęły utalentowane nastolatki w wieku od 13 do 17 lat. Co się wydarzyło w pierwszym odcinku?

Oglądajcie program "MasterChef Nastolatki w TVN i Player.pl

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości