Czyją mentorką w "Drag Me Out" zostanie Gąsiu? Jest to człowiek o wielu twarzach!

Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu
Czas na Show. Drag Me Out: Gąsiu
Gąsiu zostanie mentorką aktora, który na co dzień ma wiele twarzy. Możecie znać go z roli Darka z "Na Wspólnej". Co pokażą razem na scenie "Czas na Show. Drag Me Out"?

Michał Mikołajczak i Gąsiu stworzą duet, który zaskoczy Was na każdym kroku. Czy nasza wspaniała Drag Queen - Gąsiu będzie ostrą mentorką dla Dareczka z "Na Wspólnej", czy jednak będzie przymykała oko na niektóre mankamenty? Przyjrzycie się im bliżej już od 5 marca o 21:35 w TVN!

Czas na Show. Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak
Czas na Show. Drag Me Out, Gąsiu, Michał Mikołajczak

Gąsiu - kim jest mentorka z "czas na Show. Drag Me Out"?

Maciej to aktor, tancerz, aktywista LGBT+, artysta queerowy i Drag Queen, absolwent Wydziału Teatru Tańca PWST w Krakowie - Filia w Bytomiu. Reprezentował Polskę na wielu międzynarodowych festiwalach burleski i drag show. Na polskiej scenie współpracował z takimi cenionymi twórcami i twórczyniami jak Krzysztof Warlikowski, Jacek Łumiński czy Marta Ziółek. W swojej sztuce przełamuje stereotypowe postrzeganie płci, bawiąc się pojęciem "męskości”. ​

W jaki sposób powstała Gąsiu, mentorka Drag Queen z "Czas na Show. Drag Me Out"?

W dragu inspiruje się dobrą zabawą, a jak sam mówi "gdy dobrze wygląda, to dobrze się bawi". Sam również reżyseruje spektakle o tematyce drag. Z partnerem, zrobił program "Kolorowi Drag Quenn Show" w Teatrze Komedia. ​

Michał Mikołajczak - kim jest uczestnik "Drag Me Out"?

Czas ujawnić kolejnego uczestnika i tego nazwiska nie trzeba przedstawiać fanom telewizji TVN. To Michał Mikołajczak, aktor znany przede wszystkim z takich seriali jak "Prawo Agaty" oraz "Na Wspólnej". W drugim z nich cały czas wciela się jedną z głównych ról - mecenasa Dariusza Żbika. W 2018 roku Mikołajczak zwyciężył w programie "Agent - Gwiazdy". A jak poradzi sobie w barwnym świecie Drag Queens?

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości