Jestem sobą

„Jestem sobą” - wspólny projekt charytatywny TVN i marki Tatuum

Jestem sobą

W tym roku TVN i marka Tatuum obchodzące 25. urodziny przygotowały wyjątkową akcję, która wesprze zbiórkę funduszy Fundacji TVN na rzecz realizacji niezwykle ważnego projektu – budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Sprzedaż specjalnie zaprojektowanych koszulek rusza 3 października.

W ubiegłym roku Fundacja TVN obchodziła dwudziestolecie działalności. Z tej okazji powstała inicjatywa, by wraz z Centrum Zdrowia Dziecka zbudować nowoczesne Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. To pierwsze takie miejsce w Polsce, w którym co roku pomoc znajdą tysiące młodych osób. 

Jestem sobą: relacja z sesji zdjęciowej
Jestem sobą: relacja z sesji zdjęciowej

By w wyjątkowy sposób uczcić swoje podwójne 25-lecie TVN Warner Bros. Discovery wspólnie z marką Tatuum rozpoczyna akcję, która pomoże zebrać fundusze na budowę. Już od 3 października w salonach stacjonarnych oraz tatuum.com, będzie można kupić specjalnie zaprojektowane koszulki z limitowanej serii “Jestem sobą”. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz budowy CPDiM. Wspólna akcja charytatywna pozwoli w wartościowy sposób uczcić jubileusz obu marek i w znaczący sposób przyczynić się do realizacji projektu mającego ogromne znaczenie dla  zdrowia psychicznego przyszłych pokoleń. 

“Fundacja TVN realizuje niezwykle ważną i potrzebną inwestycję. Budujemy pierwsze w Polsce nowoczesne, spełniające światowe standardy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży na terenie Centrum Zdrowia Dziecka. Stan psychiatrii dziecięcej jest alarmujący. Chcemy to zmienić. Bardzo dziękuje firmie Tatuum za dołożenie cegiełki do naszej budowy. Limitowana edycja koszulek Tatuum na 25 lecie TVN wspiera ten ważny cel”. - Katarzyna Kolenda Zaleska Prezes Fundacji TVN 

„W Tatuum mamy bardzo świadome i zaangażowane Klientki oraz Klientów, z którymi wspólnie, od lat wspieramy różne Fundacje. W 2020 roku zbieraliśmy fundusze na utrzymanie Antydepresyjnego Telefonu Zaufania i wykwalifikowanej kadry, która niosła pomoc potrzebującym, w tak trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii. Zagadnienie zdrowia psychicznego jest dla nas wyjątkowo ważne. Tym bardziej cieszy fakt, że tym razem, wspólnie z TVN Warner Bros. Discovery, możemy na jeszcze większą skalę szerzyć świadomość tego tematu. Nie ma chyba lepszego sposobu by uczcić wyjątkową dla nas 25-tą rocznicę, niż wykorzystanie budowanej przez lata skali biznesu do wsparcia szlachetnego celu.”  – Zuzanna Wesołowska-Kubiak, Dyrektor Marketingu Tatuum

W Polsce żyje około 7,5 mln dzieci i młodzieży – zdaniem ekspertów blisko 9% z nich wykazuje zaburzenia w stopniu wymagającym profesjonalnej pomocy psychiatrycznej i psychologicznej. W prawie 40-milionowym kraju pomoc świadczy zaledwie około 450 psychiatrów dziecięcych. W odpowiedzi na ten problem, w 2020 roku Fundacja TVN postanowiła zainicjować budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży we współpracy z Instytutem „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Akcję zainauguruje specjalny odcinek „Milionerów”, który będzie można obejrzeć już 3 października. Tego dnia stacja TVN obchodzi swoje 25. urodziny. W roli uczestników wystąpią dwie pary gwiazdy: Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński oraz Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Wygrana zostanie przekazana na rzecz budowy CPDiM.

I Ty też możesz pomóc, kupując koszulkę na stronie Tatuum lub w sklepach stacjonarnych.

Joanna Jabłczyńska - akcja Jestem sobą
Paulina Krupińska - akcja Jestem sobą
Michel Moran - akcja Jestem sobą
Pozostałe wiadomości