WOŚP 2024: Licytacje dziennikarzy sportowych TVN – co można wylicytować?

Dziennikarze sportowi na WOŚP 2024
Dziennikarze sportowi na WOŚP 2024
Dziennikarze sportowi Eurosportu i TVN dołączają do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co wystawili na licytacje Marek Rudziński, Piotr Karpiński, Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

Dziennikarze sportowi związani ze stacjami telewizyjnymi TVN i Eurosport dołączyli do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ramach licytacji wystawili propozycje, które spodobają się każdemu miłośnikowi sportu. Oferują niesamowite przeżycia dla ciebie lub bliskiej Tobie osoby, dzięki którym wspólnie możecie pomóc innym!

Piotr Karpiński Eurosport dla WOŚP: Współkomentowanie meczu piłki ręcznej

Piotr Karpiński dla WOŚP
Piotr Karpiński dla WOŚP

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

To prawdziwa gratka dla fanów piłki ręcznej. Zwycięzca tej aukcji będzie miał bowiem możliwość współkomentowania wybranego meczu EHF Ligi Mistrzów lub EHF Ligi Mistrzyń sezonu 2023-2024 z dziennikarzem Eurosportu i prawdziwym pasjonatem szczypiorniaka Piotrem Karpińskim. Wyboru meczu dokona redakcja Eurosportu w porozumieniu ze zwycięzcą aukcji. Współkomentowany mecz będzie transmitowany przez Eurosport na żywo na platformie Player.pl w pakiecie Eurosport Extra.

Marek Rudziński Eurosport dla WOŚP: Spotkanie w redakcji Eurosport

Marek Rudziński dla WOŚP
Marek Rudziński dla WOŚP

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Kochacie skoki narciarskie? Ta aukcja jest dla Was. To jedyna taka okazja, aby spotkać się w redakcji Eurosportu ze słynnym komentatorem Markiem Rudzińskim, który po obecnym sezonie kończy swoją przygodę z komentowaniem tej zimowej dyscypliny. Jego obszerna wiedza o skokach narciarskich oraz duże komentatorskie doświadczenie, to coś z czego można skorzystać. Dodatkowo zwycięzca aukcji będzie mógł zobaczyć kulisy dnia pracy przy skokach narciarskich w warszawskim studio.

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski: Wizyta w studiu skoków narciarskich TVN

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski zapraszają do studia skoków narciarskich w ramach 32. Finału WOŚP!
Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski zapraszają do studia skoków narciarskich w ramach 32. Finału WOŚP!

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Kolejna gratka dla miłośników skoków narciarskich. Wylicytowanie spotkania z Sebastianem Szczęsnym i Damianem Michałowskim to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć jak wygląda przygotowanie programu na żywo, podejrzeć pracę w reżyserce, uczestniczyć w próbach i obejrzeć program nie przed telewizorem, a „od kuchni”, zza kamery. Osoba, która wygra aukcję wraz z osobą towarzyszącą będzie miała także możliwość, aby obejrzeć zawody z naszymi prowadzącymi i ekspertami, których wiedza i pasja do skoków może zadziwiać! To także jedyna okazja, żeby spróbować swoich sił przed kamerą i wraz z dziennikarzami sportowymi TVN nagrać pamiątkowe wydanie studia.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Kaja Krasnodębska

Źródło: allegro.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości