Drukowana dedykacja w nowej książce z serii z Chyłką. Remigiusz Mróz na WOŚP 2024

Remigiusz Mróz dla WOŚP
Remigiusz Mróz dla WOŚP
Remigiusz Mróz i jego Joanna Chyłka dołączyli do 32. finału WOŚP! Na charytatywnej aukcji można wylicytować imienną dedykację w nowej książce z serii z Waszą ulubioną prawniczką.

Licytację znajdziecie TUTAJ

Jeśli marzysz o tym, żeby zostać wspomnianym w książce jednego z najpopularniejszych polskich pisarzy i tym samym pozostać zapisanym na kartach do końca świata i jeden dzień dłużej, to ta aukcja jest dla ciebie!

Autor książek, na podstawie których powstały dwa seriale Player Original "Chyłka" oraz "Behawiorysta" jak co roku bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku na licytacje zaoferował coś, o czym marzy każdy fan Joanny Chyłki - drukowaną dedykację w najnowszym tomie serii z prawniczką. Książka zostanie wydana przez Wydawnictwo Poznańskie sp. z o.o. w 2024 roku.

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Autor: Kaja Krasnodębska

podziel się:

Pozostałe wiadomości