WOŚP 2024, licytacje gwiazd Dzień Dobry TVN – wylicytuj wyjątkowe spotkania!

Wystartowały akcje "Dzień Dobry TVN" na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie, co przygotowały gwiazdy programu śniadaniowego. Jak wziąć udział w aukcji?
Wizyta w studiu „Dzień Dobry TVN”!
Wizyta w studiu „Dzień Dobry TVN”!

Redakcja DDTVN dla WOŚP: Wizyta w studiu DDTVN

Prowadzący najlepszego programu śniadaniowego w Polsce zapraszają do licytacji wizyty w studiu „Dzień Dobry TVN” w Warszawie! Zwycięzca, wraz z bliską osobą, będzie miał okazję zajrzeć za kulisy, spotkać się ze wszystkimi prowadzącymi oraz przekonać się na własne oczy, jak powstaje program na żywo. To również niepowtarzalna okazja, by usiąść na kanapie w studiu i poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Spotkanie odbędzie się do końca 2024 roku w dogodnym i zaakceptowanym przez obie strony terminie.

Oferujemy spotkanie ze wszystkimi prowadzącymi, może jakąś aktywność dziennikarską w naszym studiu, w każdym razie proponujemy dużo atrakcji. Nakarmimy też w kuchni, na pewno będzie ktoś, kto wybitnie gotuje, także będzie full serwis.
Dorota Wellman

Licytacja trwa do 9 lutego!

Bartek Jędrzejak WOŚP
Bartek Jędrzejak WOŚP

Bartek Jędrzejak dla WOŚP: Wspólny trening i wypad na burgery!

Bartek Jędrzejak dla WOŚP: Wspólny trening i wypad na burgery! Przedmiotem licytacji jest trening dla dwóch osób w towarzystwie Bartka Jędrzejaka i jego trenera, siatkarza oraz byłego zawodnika ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Wojtka Fortuny. Panowie przygotują spersonalizowany trening dostosowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Idealnie jest, aby wziąć udział w tym spotkaniu w parze lub z przyjacielem. Realizacja wygranej aukcji odbędzie się w Warszawie, w dogodnym terminie dla obu stron, do końca 2024 roku.

Licytacja trwa do 29 stycznia!

Przygotujemy trening dla kobiety, mężczyzny lub dla pary jeśli chcielibyście do nas wpaść we dwójkę! Po treningu oczywiście wypadałoby coś zjeść dlatego zabierzemy Was na najlepszego burgera w mieście! Znamy taką miejscówkę ! Wojtek jest siatkarzem więc może uda nam się też załatwić bilety na dobry siatkarski mecz?  
Bartek Jędrzejak
Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Zobaczcie, co można wylicytować i wesprzeć zbiórkę!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. 

Autor: Magdalena Skiba

podziel się:

Pozostałe wiadomości