Kuba Wojewódzki wystawił koszulki z autografem na aukcji 32. Finału WOŚP!

Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP!
Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP!
Źródło: WOŚP
Kuba Wojewódzki dołączył do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Gospodarz najsłynniejszego polskiego talk-show postanowił wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując na licytację dwie wyjątkowe koszulki. Obie pochodzą ze sztabu WOŚP Bali, a Kuba zrobił sobie zdjęcie z przedstawicielami Orkiestry na rajskiej wyspie.

Do zdobycia są dwa t-shirty, jeden w rozmiarze M, drugi w rozmiarze L. Oba będą podpisane przez Kubę Wojewódzkiego. Licytacja trwa do 7 lutego!

Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP!
Kuba Wojewódzki: Koszulka z autografem wystawiona na aukcji WOŚP!
Źródło: WOŚP

Licytuj koszulki z autografem Kuby Wojewódzkiego!

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku.  Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.  Zachęcamy do udziału w tej i pozostałych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Oglądaj "Kubę Wojewódzkiego" w Playerze!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem. Wzbudzający największe kontrowersje dziennikarz w Polsce powraca uzbrojony w to, co w nim najlepsze – ostry jak brzytwa język i wyjątkowe poczucie humoru, które rozbroją prawie każdego. Tradycyjnie wśród śmiałków, którzy zasiądą na kanapie gospodarza, nie zabraknie idoli masowej widowni – gwiazd estrady, sceny, ekranu, sportu oraz celebrytów. Czy są gotowi na starcie z Goliatem telewizji? Kto z nich wyjdzie z tarczą, a kto na tarczy?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki: Kuba i faceci o miłości, związkach i seksie. "Jestem singlem z wyboru. Ciągle źle wybieram!"

Autor: Aleksandra Raczkowska

Źródło zdjęcia głównego: WOŚP

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!