Spotkanie gwiazd TVN 2024: Kto pojawił się na imprezie? Zobaczcie galerię zdjęć!

Gwiazdy na imprezie wiosennej TVN
Gwiazdy na imprezie wiosennej TVN
Źródło: mat.prasowe
To był gorący wieczór z gwiazdami TVN! Nie mogło na nim zabraknąć Małgorzaty Rozenek, Oliviera Janiaka, Julii Wieniawy czy Michała "Rozkosznego" Korkosza! Zobaczcie galerię zdjęć i sprawdźcie, kto zjawił się na wiosennym spotkaniu!

Wiosenne spotkanie gwiazd TVN! Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

To było wyjątkowe, wiosenne spotkanie gwiazd, na którym nie mogło zabraknąć twarzy stacji TVN! Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi - Marcin Prokop, Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Julia Wieniawa czy Michał "Rozkoszny" Korkosz i wielu, wielu innych! Zobaczcie galerię zdjęć.

Spotkanie gwiazd TVN
Spotkanie gwiazd TVN: Malwina Wędzikowska
Spotkanie gwiazd TVN: Julia Wieniawa
Spotkanie gwiazd TVN: Ewa Drzyzga, Dorota Szelągowska, Piotr Łukasik
Spotkanie gwiazd TVN: Michał Korkosz i Julia Wieniawa
+13
Zobacz galerię

Wiosna 2024 w TVN pod znakiem nowości

Wiosna w TVN to czas niespodzianek i wielkich emocji. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest program „The Traitors. Zdrajcy”, który już w środę 28 lutego zapewnił elektryzującą rozgrywkę inspirowaną popularną grą Mafia. Drugim nowym formatem wartym uwagi jest „Czas na Show. Drag Me Out”, który zapowiada kolorową i pełną blasku zabawę. Oprócz tego emocjonujący reality show „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, pełen ekstremalnych wyzwań i intensywnych treningów. Wśród nowych twarzy stacji znajdą się: Julia Wieniawa, Michał “Rozkoszny” Korkosz, Malwina Wędzikowska i Jan Pirowski. Emocjonujące programy, znane i lubiane kontynuacje – to wszystko czeka tej wiosny na widzów TVN!

Co warto oglądać wiosną w TVN?

Wiosna 2024 w TVN upłynie pod znakiem dobrej rozrywki. Wraca "Mam Talent!", Magda Gessler przeprowadzi kolejne "Kuchenne rewolucje", czeka nas rozgrywka między zdrajcami i lojalnymi w "The Traitors. Zdrajcy" i barwne występy w "Czas na show. Drag me out".

Poznaj uczestników programu The Traitors. Zdrajcy >>>

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości