Tadeusz Mikołajczak o reakcji dziewczyny na jego udział w programie "Drag Me Out". "Była lekko w szoku"

tadeusz
Tadeusz Mikołajczak, uczestnik "Drag Me Out" o reakcji swojej dziewczyny na jego udział w programie. "Była lekko w szoku"
Tadeusz Mikołajczak to jeden z sześciu śmiałków, którzy staną do rywalizacji w programie "Czas na Show. Drag Me Out". Jak zareagowała jego dziewczyna, kiedy dowiedziała się, że będzie uczestnikiem tego show?

"Czas na Show. Drag Me Out" - Tadeusz Mikołajczak o udziale w programie

W rozmowie z Oskarem Netkowskim Tadeusz przyznał, że początkowo jego dziewczyna była zszokowana tym, że bierze udział w "Drag Me Out". Po czasie jednak przyznała, że będzie kibicować swojemu ukochanemu. Tadeusz traktuje udział w programie, jako kolejne wyzwanie. Na co dzień zajmuje się modelingiem. Tam również musi wcielać się w różne kreacje i dostosowywać się do różnych warunków.

Ja jestem taką osobą, która lubi odkrywać. Też wchodzić w takie nieznane rejony dla siebie. Dla mnie to jest nowe doświadczenie, gdzie mogę się sprawdzić
- przyznał Tadeusz Mikołajczak

Tadeusz Mikołajczak - kim jest uczestnik "Drag Me Out"?

Tadeusz Mikołajczak znany jest Wam z programu "Top Model". 25-latek do szerszej publiczności przebił się, zdobywając uznanie Joanny Krupy i złoty bilet oraz docierając aż do 10. odcinka jesiennej edycji tego programu. Na co dzień Tadeusz Mikołajczak mieszka w Warszawie i pracuje jako trener personalny oraz manager siłowni. Jego pasją jest także muzyka, stawia pierwsze kroki jako producent muzyczny. Czy miłość do muzyki pomoże mu odnaleźć się w z barwnym i artystycznym świecie Drag Queens?

Czas na Show. Drag Me Out: Tadeusz Mikołajczak
Czas na Show. Drag Me Out: Tadeusz Mikołajczak

W programie "Top Model" Tadeusz pozytywnie zaskoczył jury już w castingach, teraz niespodziankę zrobi nie tylko widzom. Jak się okazuje, nie zdradził swojej rodzinie, że bierze udział w programie "Czas na Show. Drag Me Out". - Ja wychodzę z takiego założenia, że wolę nie mówić za dużo. Wolę się pokazać, zaskoczyć i tu też jest podobnie - przyznał reporterowi "Dzień Dobry TVN" Oskarowi Netkowskiemu.

DRAGMEOUT_TADEUSZMIKOLAJCZAK_RODZINAWSPARCIE
Czas na Show. Drag Me Out: Tadeusz Mikołajczak o swoich rodzicach

"Czas na Show. Drag Me Out" - kiedy premiera w TVN?

Program "Czas na Show. Drag Me Out" zobaczycie na antenie TVN już od 5 marca. Przez sześć kolejnych wtorków o 21:35! To będzie show, jakiego polska telewizja jeszcze nie znała!

Zobacz również:

Autor: Paulina Kunkowska

Reporter: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!