The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Podsumowanie 1. odcinka

Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Kłamstwo, podstęp i manipulacja w nowym programie
The Traitors. Zdrajcy: Kłamstwo, podstęp i manipulacja w nowym programie
The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby opuściły program
The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby opuściły program
The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy wbijali sztylety w zdjęcia rywali
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy wbijali sztylety w zdjęcia rywali
The Traitors. Zdrajcy: Pierwsza narada zdrajców
The Traitors. Zdrajcy: Pierwsza narada zdrajców
Malwina Wędzikowska wybrała zdrajców. Uczestnicy rozpoczęli grę. Ile pieniędzy zdobyli? Zobacz najlepsze fragmenty z pierwszego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 1. - podsumowanie

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy" na zamku w Mielmont. Poinformowała ich o najważniejszych zasadach gry. Podzieleni na lojalnych i zdrajców rozpoczną walkę o nagrodę w wysokości nawet pół miliona złotych.

Kto odpadł z "The Traitors. Zdrajcy"?

Już na samym początku prowadząca wprawiła uczestników w zakłopotanie. Poprosiła ich, aby wybrali lidera, został nim Robert Trempski. Mężczyzna na prośbę Malwiny wskazał trzy osoby, którym ufa najbardziej. Wybrał Klaudię Piłat, Renatę Hartle i Adama Kossuta. Następnie wskazał trzy osoby, którym ufa najmniej: Tadeusza Dębskiego, Justynę Kąkol i Dorotę Świętoniowską. Malwina Wędzikowska poprosiła o opuszczenie zamku uczestników, którzy zdobyli najmniejsze zaufanie. Zostali wyeliminowani z gry jako pierwsi.

The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby opuściły program
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - ilu jest zdrajców?

W polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy" jest 24 uczestników. W pierwszym odcinku programu Malwina Wędzikowska wytypowała tytułowych zdrajców. Zostali nimi: Dominika Michałowska, Monika Kosowska i Alex Cichosz. W trakcie spotkania przy okrągłym stole wszyscy mieli opaski na oczach. Lojalni nie dowiedzieli się, ilu jest zdrajców.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina wybrała zdrajców
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Walka o pieniądze w "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestnicy wykonali misję, w której mogli zdobyć złote monety. Stawką było 30 tysięcy złotych. Podzieleni na dwie drużyny mieli podpalić wielkich rozmiarów figury. Za spalenie jednej kukły prowadząca płaciła 15 tysięcy złotych, za podpalenie obu - podwoiła stawkę. Na wykonanie zadania mieli 30 minut. Musieli skonstruować lont z kawałków liny, ukrytych na terenie gry. Następnie zdobyć ogień i przepłynąć po niego kajakami na drugą stronę jeziora. Najważniejsza w tym zadaniu była zespołowa współpraca pod presją czasu.

"The Traitors. Zdrajcy" - wbijanie sztyletów

Wieczorem, po pierwszym dniu rywalizacji uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" spotkali się na dziedzińcu zamku. Malwina Wędzikowska czekała na nich przy stole, na którym były ich podobizny oraz sztylety. Otrzymali zadanie, aby wbić je obok zdjęcia osoby, która ich nie przekonała swoim zachowaniem oraz przemową. Najwięcej ciosów od rywali otrzymała Manae Shimizu-Kaczmarczyk.

Po ekscytującym dniu wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek. Każdy czuł napięcie. Zdrajcy w nocy podejmą pierwszą decyzję o eliminacji lojalnego z gry. Czy ilość wbitych sztyletów wpłynie na ich werdykt? To nie będzie spokojna noc na zamku w Mielmont.

The Traitors. Zdrajcy: Pierwsza narada zdrajców
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

Obrady zdrajców w "The Traitors. Zdrajcy"

Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Dominika Michałowska, Monika Kosowska i Alex Cichosz pierwszej nocy spotykali się na naradzie. Poznali swoją tożsamość. Podczas obrad podjęli decyzję w sprawie eliminacji z gry kogoś z lojalnych. Jaki będzie ich werdykt? Kto jako pierwszy odpadnie z programu? Kogo zabraknie na śniadaniu następnego dnia rano?

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry

Malwina Wędzikowska została prowadzącą programu "The Traitors. Zdrajcy". Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 1.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
+19
Zobacz galerię

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" są dostępne od 28 lutego. Nowe epizody w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości