"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3817 w TV: Monika ma dość! Co zrobi?

240430_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3817_fr6
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3817 w TV: Monika napada na Cieślika!
Źródło: TVN
Monice puszczają nerwy! Wściekła napada na Damiana (Waldemar Błaszczak). Jak potoczą się losy Cieślików? Czy Gosi (Anna Kerth) uda się wygrać walkę o dobre imię? Czy Kris poniesie odpowiedzialność za wlanie nauczycielce wódki do herbaty? Zobaczcie fragment dzisiejszego odcinka 3817 serialu TVN "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej": Monika (Sylwia Gliwa) ma dość!

Cieślik (Waldemar Błaszczak) rozmarzony, ale z zakwasami po szalonej randce z Martyną na lodowisku. Nastrój psuje mu Monika (Sylwia Gliwa) , która dopiero od Kajtka dowiedziała się o jego szkolnej wycieczce do Włoch. Wkurzona Cieślikowa robi mężowi awanturę – nie ma prawa odsuwać jej od spraw związanych z ich synem! Wieczorem przybita Monika zwierza się ojcu, że ma wszystkiego dość…

Zobaczcie fragment odcinka 3817 przed premierą w telewizji! A co jeszcze w "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej": Nalepa (Przemysła Sadowski) i Weronika (Renata Dancewicz) kończą karierę znachora – ale nadciąga nowe zagrożenie!

Nalepa (Przemysła Sadowski) z Weroniką (Renata Dancewicz) tłumaczą ojcu zmarłej Leny, że jego córka straciła życie przez znachora. Namawiają mężczyznę, by wniósł sprawę przeciwko „uzdrowicielowi” – trzeba ochronić innych ludzi! W szpitalu Adamski z satysfakcją ogłasza kolegom, że o fotel dyrektorski stara się znienawidzona przez nich profesor Agier! Łucja jest roztrzęsiona… Jednak, dzięki wsparciu Kamila (Kazimierz Mazur), dobrze radzi sobie w starciu z matką!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3817 w TV: Monika ma dość! Co zrobi?
Źródło: mat.prasowe

"Na Wspólnej": Gosia (Anna Kerth) wygra jednak wojnę z Krisem i jego klasą?!

Ojciec Krisa wpada do kancelarii Olszewskiej (Katarzyna Walter) – nazywa Zimińską (Anna Kerth) przemocową alkoholiczką! Agnieszka uświadamia bojowo nastawionemu mężczyźnie, że jego syn wlał nauczycielce alkohol do herbaty. Drugi zarzut to zniesławienie… Tymczasem wkurzony Kris wyzywa kolegów twierdząc, że na niego donieśli. Julek i Marysia mają dość – mówią dyrektorce, co naprawdę zdarzyło się na lekcji!

Aktualnie czytasz: "Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3817 w TV: Monika ma dość! Co zrobi?
Źródło: x-news

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Cały odcinek 3817 możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości