"Na Wspólnej": Historia romansu Moniki i Brunona! Czy Cieślikowie wezmą rozwód?

"Na Wspólnej": Tak zaczął się romans Moniki i Bruna!
Źródło: TVN
Zdrada wyszła na jaw! Damian Cieślik (Waldemar Błaszczak) chce porzucić niewierną żonę! A jak zaczął się ten płomienny romans? Zobaczcie materiał wideo przedstawiający krótką historię miłości Moniki (Sylwia Gliwa) i Brunona (Dawid Czupryński).

"Na Wspólnej": Historia romansu - Moniki (Sylwia Gliwa) i Brunona (Dawid Czupryński)!

Pamiętacie, jak to się zaczęło? Na dziedzińcu ulicy "Na Wspólnej" Bruno (Dawid Czupryński) wpadł na Monikę (Sylwia Gliwa) - zniszczył jej okulary i poturbował. Kolejne spotkanie miało miejsce w barze u Ziębów. Okazało się, że będą wspólnie pracować przy organizacji urodzin jej męża! A kiedy wybuchł płomienny romans? Monika przyszła na kort pograć z Brunem. Droczyli się ze sobą i grali zaciekle do chwili, gdy Cieślikowa została trafiona piłką w ramię. Krawczyk pobiegł do wrzeszczącej Moniki i zamknął jej usta… pocałunkiem! Ona go odwzajemniła i pożądanie eksplodowało! Po chwili Cieślikowa pełna wyrzutów sumienia wróciła do domu. Nie mogła jednak przestać myśleć o tym, co zaszło... Później było tylko gorzej. Cieślikowa wdała się w gorący romans z Brunonem, który zakończył wypadek samochodowy. Zdrada Moniki wyszła na jaw w momencie, kiedy Cieślik odebrał telefon przebywającej w szpitalu żony i przeczytał wiadomości kochanków.

Zobaczcie materiał wideo i poznajcie historię romansu Moniki i Brunona!

Kadr z odcinka 3762 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - 3762
Kadr z odcinka 3762 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

"Na Wspólnej": Kiedy emisja nowych odcinków serialu TVN?

Wszystkie odcinki możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Kadr z odcinka 3753 serialu TVN Na Wspólnej.
Na Wspólnej - 3753
Kadr z odcinka 3753 serialu TVN Na Wspólnej.
Źródło: x-news

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości