"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3817-3820: Czy Cieślik wybaczy Monice?

"Na Wspólnej" - 3819
W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!
Źródło: TVN
Jak potoczą się losy bohaterów w nadchodzącym tygodniu? Czy Damian Cieślik (Waldemar Błaszczak) będzie się dalej spotykał z Martyną? A może jednak zerwie tę relację? Zobaczcie zwiastun najnowszych odcinków serialu TVN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej": Zwiastun tygodniowy odcinków 3817-3820!

To będzie interesujący tydzień w serialu TVN "Na Wspólnej", pełen niespodzianek i zwrotów akcji! Nalepa (Przemysław Sadowski) i Weronika (Renata Dancewicz) zakończą karierę znachora – ale nadejdzie nowe zagrożenie! Czy Smolny (Łukasz Konopka) poradzi sobie z problemami syna? Jak ułożą się relacje Cieślików? Zobaczcie najnowszy zwiastun odcinków!

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Co w nowych odcinkach serialu? Kiedy jest emisja "Na Wspólnej"?

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz.20.15 w TVN! Prapremiery możecie oglądać codziennie w Player.pl!

Przypominamy, serial "Na Wspólnej", jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami.

Zajrzyjcie na oficjalny profil serialu "Na Wspólnej" na Instagramie!

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości