"Na Wspólnej": Nowe wątki, zmiany i gorące powroty! Kogo zobaczymy na ekranie?

Kadr z odcinka 3826 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3826
Źródło: x-news
Twórcy serialu "Na Wspólnej" nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! Kogo zobaczymy na ekranie?

Dębkowa (Katarzyna Żak), Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) i Zuza Hoffer (Małgorzata Socha) wróciły do gry! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon gorące wątki. Jakie zmiany nastały w życiu Dębkowej, Zuzy i Ilony? Jak potoczą się losy bohaterek w kolejnych odcinkach? Sprawdźcie sami.

Zdybicka (Anna Samusionek) - kadr z planu serialu "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej"
Zdybicka (Anna Samusionek) - kadr z planu serialu "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Anna Samusionek wraca do gry!

Ilona Zdybicka (Anna Samusionek) pojawi się w nowych wątkach serialu! Niestety wpadnie w poważne kłopoty, rozpocznie się od niewinnego spotkania z koleżankami w pubie. Koniec będzie zaskakujący i bohaterka będzie miała prawdziwe problemy! Jak potoczą się losy Ilony Zdybickiej? Czy ktoś zdoła jej pomóc?

Anna Samusionek o dziecku i medialnej nagonce
Zoabaczcie rozmowę z aktorką!

Powrót Dębkowej (Katarzyna Żak) i złe wieści!

W nowych odcinkach kontynuowany będzie także wątek Dębkowej (Katarzyna Żak). Przypomnijmy, roztrzęsiona zjawiła się w mieszkaniu Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) żeby poinformować o szczegółach śmierci Stefana (Maciej Kujawski). Niestety ukochany mąż zmarł na serce w Norwegii. Marek (Grzegorz Gzyl) pomaga Halinie, która ledwie kontaktuje… Czy Dance i Markowi uda się wesprzeć Dębkową na tyle, by wróciła do normalnego funkcjonowania?

240429_NA_WSPOLNEJ_s22_odc3815_fr1
"Na Wspólnej" PRZED EMISJĄ odcinka 3815 w TV: Stefan zmarł na zawał serca!
Roztrzęsiona Dębkowa wie tylko tyle, że Stefan (Maciej Kujawski) w Norwegii zmarł na serce. Marek (Grzegorz Gzyl) pomaga Halinie, która ledwie kontaktuje… Zobaczcie fragment odcinka 3815 przed premierą w telewizji.
Źródło: TVN

Zuza (Małgorzata Socha) wróciła na ul. Wspólną!

Przypomnijmy, niedawno byliśmy świadkami głośnego powrotu Małgorzaty Sochy na plan serialu "Na Wspólnej"! Była żona Kamila przyleciała z Hiszpanii, żeby pozamykać sprawy, które zostawiła w Polsce niedokończone. Biznesowe, ale też prywatne. Jak na pojawienie się kobiety zareagował jej były mąż i córka? Jedno jest pewne, ten przyjazd przyniósł ze sobą sporo niespodzianek! 

Przez ten czas tego roku, kiedy mnie tutaj nie było, nagle zostałam wszystkich młodszych, piękniejszych, szczuplejszych, więc cała ekipa, widać, dba o siebie.  Wręcz usycha chyba z tęsknoty za mną.  Nowe technologie też się wkradły tutaj do "Na Wspólnej".  Proszę, piękne mamy LEDy. (...) Ja absolutnie cieszę się z tego i cenię ten mój stały dobry adres,  bo wiem, że tutaj rzeczywiście jest jak w domu i tutaj dużo się zmienia i mało tego, tutaj też się docenia ludzi, bo też podczas tej mojej ponad piętnastoletniej obecności w serialu wiele osób się też przewinęło, rozpostarło skrzydła, zrobiło wielkie kariery. 
Małgorzata Socha
Kadr z odcinka 3806 serialu TVN "Na Wspólnej".
Pierwsze spotkanie Małgorzaty Sochy i Kamila! Zobaczcie relację wideo z planu!
Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów serialu "Na Wspólnej"! Małgorzata Socha - serialowa Zuza wróciła do gry! Nie mogło i nas zatem zabraknąć na planie. Zobaczcie, co działo się na planie zdjęciowym!
Źródło: TVN

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Wszystkie odcinki telenoweli możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magda Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości