Małgorzata Socha i Vitalik Havryla na planie "NA WSPÓLNEJ"!

"Na Wspólnej" - 3805
W nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej"!
Źródło: TVN
Najbliższe tygodnie zapewnią fanom "Na Wspólnej" wiele niezapomnianych wrażeń. Już w czwartek 18 kwietnia poznają odpowiedź na pytanie: Co działo się z serialową Zuzą? Dodatkowo w życiu Hofferów pojawi się tajemniczy Natan, grany przez Vitalika Havryla, który zburzy spokój Uli. Premierowe odcinki serialu "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o 20:15 tylko w TVN!

"Na Wspólnej": Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków!

To jedna z tych wizyt, na którą fani "Na Wspólnej" czekali od dawna. Już w czwartek 18 kwietnia w odcinku 3804. niespodziewanie w Warszawie pojawiła się Zuza Hoffer, czyli postać grana przez Małgorzatę Sochę. Była żona Kamila przyleci z Hiszpanii, żeby pozamykać sprawy, które zostawiła w Polsce niedokończone. Biznesowe, ale też prywatne. Jak na pojawienie się kobiety zareaguje jej były mąż i córka? Jedno jest pewne, ten przyjazd przyniesie ze sobą sporo niespodzianek! 

Kadr z odcinka 3804 serialu TVN "Na Wspólnej".
Na Wspólnej - Małgorzata Socha
Kadr z odcinka 3804 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Wizyta Zuzy to ukłon Małgorzaty Sochy i produkcji "Na Wspólnej" w stronę fanów serialu, dla których nagły wyjazd żony Hoffera pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi. Teraz je poznają! 

Rodzinie Hofferów, zwłaszcza Uli, emocji dostarczy nie tylko powrót matki, ale także pojawienie się nowej postaci. W 3803. odcinku widzowie poznali Natana - chłopaka, który już od wejścia zamieszał i wystawił na próbę przyjaźń Uli i Tosi. Serce jednak nie sługa, a jego zabiło mocniej dla córki Kamila. Młodzi zaczną spotykać się w tajemnicy przed wszystkimi, zwłaszcza przed matką chłopaka - opiekunką małej Ani. Szybko okaże się, że nie bez powodu Natanowi zależy na dyskrecji. Ma "małą" wadę - żonę! 

Kadr z odcinka 3806 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3806
Kadr z odcinka 3806 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

W rolę Natana wciela się młody aktor Vitalik Havryla, którego widzowie, szczególnie młodsza część, doskonale kojarzą z serialu HBO Max #BringBackAlice, w którym zagrał Janka. Teraz zobaczymy go w "Na Wspólnej". 

Gdzie i kiedy emisja serialu "Na Wspólnej"?

Wszystkie odcinki telenoweli możecie już teraz zobaczyć w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości