[Tylko u nas] Małgorzata Socha na planie "Na Wspólnej"! Jak wyglądało pierwsze spotkanie Zuzy z Kamilem?

Małgorzata Socha
Pierwsze spotkanie Małgorzaty Sochy i Kamila! Zobaczcie relację wideo z planu!
Źródło: TVN
Jak wyglądało spotkanie Kamila (Kazimierz Mazur) z Zuzą (Małgorzata Socha) w Warszawie? Czego dowie się Hoffer? Dlaczego Zuza zdecydowała się wrócić do rodziny? Zobaczcie wyjątkową relację wideo z planu serialu TVN "Na Wspólnej" i przekonajcie się, jak potoczą się losy serialowej Zuzy (Małgorzata Socha) i rodziny Hofferów.

"Na Wspólnej": Ujawniamy tajemnice najnowszych odcinków z udziałem Małgorzaty Sochy!

Byliśmy na planie zdjęciowym podczas wizyty aktorki na planie serialu TVN "Na Wspólnej". Zobaczcie, co w trakcie tego dnia uchwyciła nasza kamera! Tych scen jeszcze nie wyemitowano! Jakie emocje towarzyszyły aktorce podczas dnia zdjęciowego? Jak na obecność Małgorzaty Sochy zareagował Kazimierz Mazur, serialowy partner?

Dzisiaj pojawiłam się na planie, z czego bardzo się cieszę. (...)  Czy coś się tutaj zmienia? Wszystko się zmienia. Przez ten czas tego roku, kiedy mnie tutaj nie było, nagle zostałem wszystkich młodszych, piękniejszych, szczuplejszych, więc cała ekipa widać dba o siebie. Nowe technologie też się wkradły tutaj do nas wspólnej. (...) Proszę piękne mamy LED-y. (...) Zapraszam Was bardzo serdecznie do oglądania odcinków z moim udziałem, ale nie tylko. Pamiętajcie TVN godzina 20.15 od poniedziałku do czwartku i oczywiście w Playerze. Do zobaczenia. 
Małgorzata Socha

Radości, ze spotkania z Małgorzatą Sochą nie krył także Kazimierz Mazur - serialowy Kamil.

Małgosia Socha jest wspaniałą aktorką, ale też cudownym człowiekiem i to były zawsze miłe, piękne chwile wspólnego pożycia małżeńskiego, które były przez te lata.  (...) Serial tak długo by nie trwał, gdyby nie było bardzo dobrych relacji między pracownikami, aktorami.  Dlatego bardzo dużo żartujemy.  I rzeczywiście bardzo się lubimy, tak szczerze.  To jest, myślę, mocą tego serialu. 
Kazimierz Mazur

Przypomnijmy, już w czwartek 18 kwietnia w odcinku 3804. niespodziewanie w Warszawie pojawiła się Zuza Hoffer, czyli postać grana przez Małgorzatę Sochę. Była żona Kamila przyleciała z Hiszpanii, żeby pozamykać sprawy, które zostawiła w Polsce niedokończone. Biznesowe, ale też prywatne. Jak na pojawienie się kobiety zareaguje jej były mąż i córka? Jedno jest pewne, ten przyjazd przyniesie ze sobą sporo niespodzianek! 

Kadr z odcinka 3794 serialu TVN Na Wspólnej -  Małgorzata Socha (Zuza).
Na Wspólnej - 3794
Kadr z odcinka 3794 serialu TVN Na Wspólnej - Małgorzata Socha (Zuza).
Źródło: x-news

Wizyta Zuzy to ukłon Małgorzaty Sochy i produkcji "Na Wspólnej" w stronę fanów serialu, dla których nagły wyjazd żony Hoffera pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi. Teraz je poznają!

"Na Wspólnej": Czy serialowi Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) będą znowu razem?

Przypominamy, serial "Na Wspólnej" to jedna z najdłużej emitowanych polskich produkcji codziennych, jest już z nami od 21 lat! A jego twórcy nadal nie powiedzieli ostatniego słowa i przygotowali na nadchodzący sezon kolejne niespodzianki, gwarantując fanom niezapomniane emocje przed telewizorami. A dostarczą ich na pewno poruszające - z życia wzięte - wątki oraz dawno niewidziani mieszkańcy przy ul. Wspólnej! Jeśli jesteście ciekawi, jak potoczą się losy serialowej Zuzy (Małgorzata Socha) śledźcie artykuły na naszej oficjalnej stronie serialu "Na Wspólnej".

Kadr z odcinka 3805 serialu TVN "Na Wspólnej".
"Na Wspólnej" - 3805
Kadr z odcinka 3805 serialu TVN "Na Wspólnej".
Źródło: x-news

Telenowelę możecie oglądać w Player.pl! Przypominamy, serial "Na Wspólnej" jest emitowany poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "NA WSPÓLNEJ" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zobacz też:

Autor: Magdalena Zaremba

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości