Licytacje na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosto od gwiazd seriali TVN

Skazana 3, odcinek 6: Agata Kulesza
Finał 32. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. Zobaczcie, co można wylicytować i wesprzeć zbiórkę!

Kostium Alicji Mazur z serialu "Skazana" na aukcji WOŚP!

Na fanów serialu "Skazana" czeka prawdziwa gratka. Na aukcję WOŚP trafił wyjątkowy kostium Alicji Mazur. Licytujcie i pomagajcie potrzebującym.

Agata Kulesza dla WOŚP
Agata Kulesza dla WOŚP

Sędzia Alicja Mazur została skazana za zbrodnię, której nie popełniła. Kiedy trafiła za kratki, dopasowane garsonki zamieniła na charakterystyczny uniform. To w nim stała się częścią społeczności więziennej. Ten kostium stał się wyrazistym elementem, który mocno identyfikuje bohaterki produkcji. W imieniu Agaty Kuleszy i TVN S.A na aukcję WOŚP 2024 trafia kostium serialowej sędzi Alicji Mazur z jej autografem.

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

230517 PLAYERLOVE Kulesza v1 cz 1_1
"Nigdy sobie nie odpuszczam". Rozmawiamy z Agatą Kuleszą, cz. I

"Skazana", książka Ewy Ornackiej z autografem, na aukcji WOŚP!

"Skazana" podbiła serca widzów Playera i TVN. Pierwszy sezon powstał na motywach książki napisanej przez Ewę Ornacką. Autorka przekazała egzemplarz z autografem na rzecz WOŚP. Nie przegapcie licytacji!

Skazana
Skazana

Na motywach książki (wydanej przez REBIS w 2018 roku pod tytułem Skazane na potępienie) powstał scenariusz serialu "Skazana: dla Player z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Wstrząsająca opowieść z najcięższego w Polsce więzienia dla kobiet

Zakład Karny nr 1 dla Kobiet w Grudziądzu jest jak Alcatraz. Jego mury skrywają tajemnice, które zwykle nie przedostają się do świata ludzi wolnych. Wiele spośród osadzonych tam kobiet znamy z pierwszych stron gazet. Jaki los spotkał za więziennymi murami matkę małej Madzi z Sosnowca czy siostrę Bernadettę ze zgromadzenia boromeuszek? Jak traktowane są „dziecioboje” i czy to dobrze być „księżniczką na zamku”? Co to znaczy trafić na „dźwięki” lub do „świńskiego transportu”? Czy za kratami możliwe są burzliwe romanse i seks?

LICYTACJĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ

Piotr Trojan zaprasza do licytacji niezapomnianego dnia na planie filmowym

Piotr Trojan dołączył do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor przygotował wyjątkową niespodziankę dla fana, który wylicytuję jego nagrodę!

Szadź 3: Piotr Trojan
Szadź 3: Piotr Trojan

W ramach tegorocznej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wyjątkowa oferta od Piotra Trojana, znanego z roli w serialu "Szadź", trafia na licytację! Aktor postanowił podzielić się niezapomnianym doświadczeniem z planu filmowego i zaprasza jednego szczęśliwca na dzień pełen przygód i emocji.

"Zapraszam do licytacji wspólnie spędzonego dnia na planie filmu lub serialu. Zobaczysz jak wygląda plan 'od kuchni' i zagramy razem w jednej ze scen. Radości tego momentu i przygody nikt nam nie odbierze!
zachęca Piotr Trojan

Licytuj dzień na planie filmowym z Piotrem Trojanem!

Szadź 3: Piotr Trojan
Szadź 3: Piotr Trojan

To prawdziwie niepowtarzalna okazja, by zajrzeć za kulisy pracy na planie, poznać mechanizm powstawania filmu i warsztat pracy osób tworzących plan filmowy, a to wszystko w towarzystwie jednego z najbardziej cenionych aktorów polskich ostatnich lat - Piotra Trojana. Konkretny dzień i plan filmu lub serialu, w którym weźmie udział zwycięzca, zostaną uzgodnione po zakończeniu licytacji. Realizacja aukcji nastąpi po uzgodnieniu dogodnego terminu dla obu stron. Licytacja trwa do 29 stycznia!

Kurtka oraz wieczorowy garnitur od Grażyny Wolszczak z "Na Wspólnej"

Co aktorka serialu "Na Wspólnej" znana szerokiej publiczności jako Basia przekazała na licytację?

Aktualnie czytasz: Licytacje na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosto od gwiazd seriali TVN

Aktorka Grażyna Wolszczak także zdecydowała się na udział w akcji WOŚP. Znana szerokiej publiczności jako Basia z "Na Wspólnej" przekazała na licytację kurtkę oraz wieczorowy garnitur.

Grażyna Wolszczak dla WOŚP: klasyczna kurtka

Aktualnie czytasz: Licytacje na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosto od gwiazd seriali TVN

Grażyna Wolszczak dla WOŚP: Wieczorowy, cekinowy garnitur

Grażyna Wolszczak dla WOŚP: cekinowy garnitur
Grażyna Wolszczak dla WOŚP: cekinowy garnitur
Źródło: mat.prasowe
Wyjątkowa rzecz! Ten bardzo elegancki, wieczorowy garnitur ozdobiony cekinami uświetni każde wielkie wyjście i nie pozwoli pozostać w cieniu :) Składa się z marynarki ozdobionej szalowymi klapami, nadającymi całości smokingowy charakter. Kompletu dopełniają czarne, proste spodnie z "lejącego" materiału, ozdobione cekinowym lampasem. Kreację zaprojektowała i uszyła projektantka mody z Wrocławia: Beata Osomańska. - czytamy pod jedną z aukcji Grażyny Wolszczak!

LICYTUJ Z GRAŻYNĄ WOLSZCZAK DLA WOŚP!

32. finał WOŚP - Kiedy? Na jaki cel zbierane są pieniądze?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.  Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Co roku w ramach tego wydarzenia, znane postaci ze świata show-biznesu angażują się w wyjątkowe aukcje na platformie Allegro.

Licytacje gwiazd TVN znajdziesz TUTAJ

Autor: Anna Szafrańska

Źródło: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości