“Ugotowani w parach” w Poznaniu!

Ugotowani w parach: co ugotują poznaniacy?
"Ugotowani w parach" - poznański odcinek zadebiutuje 15 marca!

Poznaniacy potrafią po mistrzowsku łączyć tradycję z nowoczesnością – widać to również na ich talerzach. Trzy tutejsze pary spotkają się na wyjątkowych kolacjach i choć różni ich wiele, łączy miłość do świetnego jedzenia. Na stołach zagoszczą specjały z całego świata: od wielkopolskich szagówek po greckie keftedes.

W Poznaniu poznamy Martę i Michała, Joannę i Adama oraz Anetę i Bartka. Jak się okaże, pary wiele od siebie różni: od smakowych preferencji po model tworzonej rodziny. Nie przeszkodzi im to jednak w spędzeniu razem trzech wieczorów w wyśmienitej atmosferze. Wspólne biesiadowanie dla niektórych okaże się okazją do spróbowania nieznanych czy nielubianych wcześniej specjałów i wyjścia z kulinarnej strefy komfortu. 

Na Poznańskich kolacjach nie zabraknie smakowych akcentów z całego świata – na talerzach zagoszczą między innymi azjatyckie burgery czy greckie pączki, ale nie zabraknie też wielkopolskich pyr z gzikiem. Wieczory urozmaicą niebanalne atrakcje – gości zaskoczy instruktaż używania krzesiwa , a także domowa impreza z DJ-em.

Poznański odcinek “Ugotowanych w parach” zadebiutuje na ekranach 15 marca o godzinie 21:35. Do zobaczenia ​na antenie TVN oraz w Playerze!

Pozostałe wiadomości