"Każdy gra na siebie. Na tym polega gra". Sandra Plajzer o "The Traitors. Zdrajcy"

The_Traitors_S1E06GEN202307232990
Sandra Plajzer wspomina o swoich odważnych podejrzeniach na temat zdrajców. "Każdy gra na siebie. Na tym polega gra"
Sandra Plajzer została zamordowana przez zdrajców w 10. odcinku "The Traitors. Zdrajcy". Zasłynęła nie tylko ze swoich barwnych i wyrazistych strojów, ale także z dedukcji na temat osób, które mogą być zdrajcami. Jak po czasie odniosła się do tego?

W rozmowie z Malwiną Wędzikowską podczas live'a z uczestnikami programu, Sandra Plajzer wspomniała swoją rozgrywkę. Jak sama przyznaje, wiedziała, że mimo wszystko nie uda jej się wygrać programu. - Byłam w programie bardzo długo. Ze swoim kolorytem, ze swoją ekspresyjnością. Z tym, że jestem bardzo "jakaś" uważam, że sama dla siebie jestem wygrana - przyznała uczestniczka "The Traitors. Zdrajcy".

The Traitors. Zdrajcy: Sandra
The Traitors. Zdrajcy: Sandra
Źródło: TVN

Sandra Plajzer o podejrzeniach Dominiki o bycie zdrajcą

Sandra podczas obrad okrągłego stołu bardzo odważnie podeszła do zadania i powiedziała o swoich podejrzeniach co do Dominiki. Konsekwencją tego była eliminacja zdrajcy z programu. Sandra wiedziała, że nie ma nic do stracenia i jest to ostatni moment na to, by powiedzieć o wszystkich swoich przypuszczeniach. Jak się okazało, słusznych.

Każdy gra na siebie. Na tym polega gra
wytłumaczyła Sandra Plajzer

Kim jest prowadząca i kto wystąpił w 1. sezonie "The Traitors. Zdrajcy"?

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. W pierwszym odcinku wybrała 3 zdrajców. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizują 24 osoby.

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości