The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Ważne decyzje Malwiny. Zobacz fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Gra o pół miliona złotych
Źródło: TVN
"The Traitors. Zdrajcy" to jeden z najbardziej intrygujących programów w wiosennej ramówce TVN Warner Bros. Discovery. Zobacz sneak peek z 1. odcinka przed premierą. Oglądaj reality show w środę, 28 lutego o godz. 21:35 w TVN i player.pl.

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 1. - sneak peek

"The Traitors. Zdrajcy" to ekscytujące reality show. Uczestnicy programu przyjechali do Mielmont w Belgii. Malwina Wędzikowska powitała ich w zamku, który stał się dla nich najważniejszym miejscem w programie. Pierwszy raz spotkały się ze sobą 24 osoby, które dostały się do reality show. Wszyscy byli pod wrażeniem mrocznego i pełnego tajemnic, majestatycznego budynku. Wybrani na castingu szczęśliwcy otrzymali możliwość rywalizacji o główną wygraną, w wysokości nawet pięćset tysięcy złotych. Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców, będą realizować przygotowane misje i eliminować przeciwników.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina powitała uczestników w zamku
Zobacz fragment 1. odcinka programu The Traitors. Zdrajcy.
Źródło: TVN

Malwina Wędzikowska spotkała się z uczestnikami "The Traitors. Zdrajcy". Przedstawiła im w skrócie najważniejsze zasady gry. Uczestnicy zostaną podzieleni na lojalnych i zdrajców. Walka o główną nagrodę w wysokości nawet pół miliona złotych - rozegra się między graczami, którzy utrzymają się w programie do końca. W trakcie gry, lojalni muszą jak najszybciej zdemaskować zdrajców i wypędzić ich z zamku.

The Traitors. Zdrajcy: Gra o pół miliona złotych
Zobacz fragment 1. odcinka programu The Traitors. Zdrajcy.
Źródło: TVN

W pierwszym odcinku programu Malwina Wędzikowska jako prowadząca wybierze tytułowych zdrajców. W polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy" jest 24 uczestników. W trakcie spotkania przy okrągłym stole lojalni nie dowiedzą się, ilu jest zdrajców. Gracze będą musieli czujnie obserwować przeciwników i wybrać swoją strategię w kolejnych etapach rywalizacji. Lojalni muszą jak najszybciej zdemaskować zdrajców i ich usunąć z rozgrywki podczas codziennych obrad okrągłego stołu. Każdej nocy zdrajcy podczas tajnej narady wspólnie decydują o eliminacji lojalnych z gry.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska wybierze zdrajców i lojalnych
Zobacz fragment 1. odcinka programu The Traitors. Zdrajcy.
Źródło: TVN

Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Premiera "The Traitors. Zdrajcy" w TVN

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Nowe odcinki w środy o godz. 21:35. Reality show widzowie mogą także obejrzeć w player.pl. To jedna z najgorętszych nowości w TVN Warner Bros. Discovery wiosną 2024 roku.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy przed zamkiem w Mielmont
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Julia Tychoniewicz
The Traitors. Zdrajcy: Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy: Dominika Michałowska
+21
Zobacz galerię

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości