Sandra wie, jaki błąd popełniła w The Traitors. Zdrajcy. "Wypadłam z gry"

The Traitors. Zdrajcy: Sandra
The Traitors. Zdrajcy: Sandra podsumowała udział w reality show
Źródło: TVN
Sandra Plajzer podsumowała udział w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczka odpadła z gry w 10. odcinku reality show. Z czego jest dumna? Czego żałuje? Czy zmieniłaby coś w swojej grze? Mamy jej komentarze!

Sandra Plajzer o "The Traitors. Zdrajcy"

Sandra Plajzer uważnie obserwowała graczy. Razem z Manae Shimizu-Kaczmarczyk obstawiły Dominikę Michałowską jako zdrajczynię. Większość graczy dało się przekonać. Dominika zdobyła 10 głosów i odpadła z programu w 9. odcinku. Po tym wydarzeniu Sandra bała się, że zostanie wyeliminowana. Postanowiła się zabezpieczyć i zaszokowała pozostałych graczy. Wyznała, że zdrajcą może być także Patryk Sczypka

Zdrajcy uznali Sandrę Plajzer za groźną przeciwniczkę. Olga Kelm i Piotr Sinicki usunęli ją z gry podczas nocnej narady. Uczestniczka została kolejną ofiarą zdrajców. Dostała list z wyrokiem i wróciła do Polski.

Sandra Plajzer odpowiedziała na kilka pytań dotyczących "The Traitors. Zdrajcy". Z czego jest dumna? Czego żałuje? Czy zmieniłaby coś w swojej grze? Oto jej komentarze do eliminacji z reality show:

Najbardziej w programie jestem dumna z tego, że pozostałam wierna sobie. Mam poczucie, że naprawdę pokazałam siebie taką, którą jestem również poza programem. Jestem dumna z tego, że wytrwałam w programie tak długo, pomimo tego, że nie byłam zdrajcą. 

Sandra podsumowała swoją strategię w programie "The Traitors. Zdrajcy":

Niczego nie żałuję w programie, nawet swojej emocjonalności, intensywności, teatralności - bo uważam, że taka właśnie jest Sandra Plajzer. Gdybym mogła jeszcze raz wziąć udział w programie, to na pewno bym go wzięła. Myślę, że dłużej byłabym przyczajonym tygrysem. Myślę, że za szybko zaczęłam rozgrywać i przez to wypadłam z gry
- stwierdziła Sandra Plajzer.

Sandra Plajzer - kto to?

Sandra Plajzer to uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy". Ma 30 lat. Mieszka w Warszawie. Jest influencerką modową i aktorką reklamową. Z wykształcenia specjalistka od PR. Autorka tomiku poezji „-Ości” oraz e-booka „Ubierz się ze mną. Podręcznik stylu i odwagi”.

Jej wielką pasją jest moda. Barwny ptak, w stylizacjach bawi się swoim wizerunkiem. Jest odważna, ma wielką wyobraźnię. Nie boi się łamać konwencji, kreuje swój niepowtarzalny styl. Marzy o własnej marce dodatków - fascynatorów. Chciałaby ubarwić polskie ulice

.Wytrwale dąży do swoich życiowych celów, pomimo filigranowej postury jest twarda i niezależna. Pochodzi z malutkiej wioski i musiała pokonać wiele lęków, aby dojść do obecnego miejsca w swoim życiu. To pozwoliło jej stać się pewną siebie kobietą, która bardzo lubi swoje życie. Błyskotliwa, dowcipna, a także dyplomatyczna. Uważa, że jedyną stałą w życiu jest zmiana.

Sandra_16x9
The Traitors. Zdrajcy: Sandra Plajzer

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości