The Traitors. Zdrajcy – Julia Tychoniewicz

The Traitors. Zdrajcy: Julia Tychoniewicz
Poznaj Julię Tychoniewicz, uczestniczkę pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" – Julia Tychoniewicz

Julia Tychoniewicz ma 23 lata. Mieszka na Bahamach. Z wykształcenia jest psychologiem i kryminologiem. Pracuje jako fotomodelka i aktorka. Jest też influencerką.

Jedną z motywacji do udziału w programie "The Traitors. Zdrajcy" była chęć zerwania z wizerunkiem „ślicznej blondynki”. Ma szerokie spektrum zainteresowań. Dużo inwestuje w swój rozwój. Dostrzega moc płynącą z jej wielokulturowości. Posiada obywatelstwa polskie i amerykańskie. Ukończyła studia z zakresu psychologii i kryminologii. Obecnie jest asystentką profesora, wykładającego m.in. na Harvardzie.

Z natury jest spontaniczną optymistką. Uważa się za osobę godną zaufania. Jest silnie nastawiona na działanie w zespole. Wierzy, że tylko współpracując z innymi można osiągnąć prawdziwy sukces.

Pielęgnuje swoje polskie korzenie i regularnie przyjeżdża do Polski, gdzie mieszka m.in. jej tata. Dzięki mamie, która zawsze mówiła do niej po polsku – doskonale radzi sobie z ojczystym językiem rodziców.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

"The Traitors. Zdrajcy" to nowy program w TVN, którego prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat, podbija serca światowej widowni. Premiera reality show wiosną 2024 roku w TVN i Playerze. Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych "zdrajców" jest eliminacja "lojalnych". Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z "lojalnych" odpadnie z programu. Jeśli "zdrajcy" usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca

Malwina Wędzikowska poprowadzi polską edycję programu "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN już 28 lutego, odcinki będą emitowane w środę o godz. 21:35. Reality show będzie można oglądać także w player.pl. Zdjęcia do polskiej wersji reality show zrealizowano w zamku Mielmont w Belgii. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji TVN jest Marta Więch.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie