The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?

The Traitors. Zdrajcy: Manae podejrzewa, że Olga jest zdrajcą?
Źródło: TVN
Nowa zdrajczyni musi uważać. Olga Kelm w ogniu pytań od jednej z uczestniczek. Premiera siódmego odcinka w środę, 10 kwietnia o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 7. - sneak peek

Rano w jadalni pojawiali się uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy". Wszyscy byli ciekawi, która z osób z czarnej listy w nocy została zamordowana przez zdrajców. Zastanawiali się także, czy ktoś z lojalnych dołączył do grona zdrajców. Po eliminacji Alexa Cichosza konieczne było uzupełnienie grupy.

The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk
The Traitors. Zdrajcy: Manae Shimizu-Kaczmarczyk
Źródło: TVN

Manae Shimizu-Kaczmarczyk i Olga Kelm rozmawiały ze sobą przy stole. Nowa zdrajczyni znalazła się w trudnej sytuacji. Musiała przekonująco odpowiedzieć na pytanie Manae dotyczące listy i wypowiedzi Joanny Narojczyk. - Co się stało, że Asia powiedziała, że spadłaś z tej listy. Ja byłam strasznie zdziwiona, nie wiem o co chodzi. Coś Ty palnęła? - zapytała Manae.

Olga miała świadomość, że powinna kontrolować emocje. Nie mogła wzbudzić jeszcze większych podejrzeń. Rola zdrajczyni wymaga wysiłku. Czy udało się jej zaspokoić ciekawość Manae i dwrócić od siebie jej podejrzenia? - Nic nie palnęłam, nie, nie. To w drugą stronę. Gadałyśmy po prostu, wzięła mnie w ogień pytań, miała mnie na liście. Tu wszystko zmienia się z dnia na dzień. To było wczoraj, ja to czułam. Na każdego wejdzie w końcu, każdego trzeba będzie sprawdzić bardziej. Ja to kumam, mam z tym luz - odpowiedziała Olga.

The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm
The Traitors. Zdrajcy: Olga Kelm
Źródło: TVN
The Traitors. Zdrajcy: Uczestnikom puszczają nerwy. Zwiastun 7. odcinka
Zobacz zapowiedź siódmego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy emisja?

Premiera siódmego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 10 kwietnia o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w weekend. W sobotę, 13 kwietnia o godz. 21:40 w TVN Style oraz w niedzielę, 14 kwietnia o godz. 17:20 w TVN.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości