The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska wybierze tytułowych zdrajców. Poznaj zasady gry!

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o zasadach gry
Źródło: TVN / T. Brzoza
Malwina Wędzikowska ujawniła główne zasady gry w programie "The Traitors. Zdrajcy". Stawką jest nawet 500 tysięcy złotych. Lojalni i zdrajcy rywalizują ze sobą o wygraną w atmosferze pełnej intryg i kłamstw. Premiera już 28 lutego w TVN.

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry

Malwina Wędzikowska opowiedziała o zasadach gry w "The Traitors. Zdrajcy". Pokazała też jedno z najważniejszych miejsc w zamku - okrągły stół, przy którym uczestnicy podejmują istotne decyzje. Prowadząca odkryła tajemnice dotyczące reguł obowiązujących w reality show.

- Lojalni i zdrajcy. Zdrajców wybieram ja, jako mistrz ceremonii. Zdrajcy pod osłoną nocy, każdej nocy eliminują jednego z lojalnych . To jedna z najważniejszych zasad nowego programu TVN.

W polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy" jest 24 uczestników. Podczas pierwszego wspólnego spotkania przy okrągłym stole, Malwina Wędzikowska potajemnie wybiera zdrajców i lojalnych. Lojalni nie wiedzą, ilu jest zdrajców. Zdrajcy znają swoją tożsamość, podejmują wspólnie strategiczne decyzje.

W trakcie gry, lojalni muszą jak najszybciej zdemaskować zdrajców i ich wyeliminować podczas codziennych obrad okrągłego stołu. Jednocześnie powinni być czujni i swoim zachowaniem nie zwracać za bardzo na siebie uwagi zdrajców. Tytułowi zdrajcy każdej nocy spotykają się i usuwają lojalnego uczestnika z programu.

Zawodnik może odpaść z gry tylko na dwa sposoby: jeśli zostanie zamordowany przez zdrajców w trakcie ich nocnych obrad, albo jeśli zostanie wygnany przez grupę, tj. większością głosów podczas obrad przy okrągłym stole.

W każdym odcinku wszyscy uczestnicy wykonują przygotowane zadania w grupie. W nagrodę za wykonanie misji mogą zdobyć złote monety, które trafiają do wspólnej puli. Lojalni i zdrajcy mają ten sam cel, aby zdobyć jak największą ilość pieniędzy. Dopiero w finale widzowie dowiedzą się, która grupa uczestników (zdrajcy czy lojalni?) wygra i podzieli miedzy sobą nagrodę pieniężną.

Walka o główną nagrodę w wysokości nawet pół miliona złotych - rozegra się między uczestnikami, którzy utrzymają się w programie do końca. Jeśli w grupie finalistów, czyli potencjalnych zwycięzców będą tylko lojalni - to oni podzielą się pieniędzmi. Jeśli wśród nich znajdzie się choć jeden zdrajca, to on zostanie zwycięzcą i zdobędzie nagrodę finansową.

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Nowe odcinki w środy o godz. 21:35. Reality show widzowie mogą także obejrzeć w player.pl. To jedna z najgorętszych nowości w TVN Warner Bros. Discovery wiosną 2024 roku..

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

Prowadząca "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska poprowadzi polską edycję programu "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Prowadząca Malwina Wędzikowska towarzyszy uczestnikom programu "The Traitors. Zdrajcy" w ich walce o wygraną. Wyzwanie podjęły 24 osoby: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

The Traitors. Zdrajcy: Dowiedz się więcej o uczestnikach nowego programu TVN >>>

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!