Malwina Wędzikowska o uczestnikach "The Traitors. Zdrajcy". "Zawierają pakty, wykańczają innych"

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o castingu i uczestnikach programu. To będzie hit
Źródło: TVN / T. Brzoza
Malwina Wędzikowska ujawniła ważne informacje na temat uczestników "The Traitors. Zdrajcy". Prowadząca reality show jest przekonana, że zostali bardzo dobrze wybrani spośród wielu chętnych. Dzięki temu nowy program TVN będzie hitem. Premiera pierwszego odcinka już 28 lutego.

Malwina Wędzikowska o uczestnikach "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska, prowadząca "The Traitors. Zdrajcy" jest zachwycona efektami castingu na uczestników reality show. Podczas realizacji programu mogła ich lepiej poznać i zobaczyć, jak radzą sobie w na planie oraz rywalizują o zwycięstwo. Lojalni i zdrajcy mieli za zadanie, jak najdłużej pozostać w grze.

- Jak zobaczyłam trailer tego programu, dostałam propozycję, żeby przyjść na casting. Wygrałam ten casting, moim kolejnym pytaniem i zagwozdką było to, czy ci ludzie zostaną dobrze scastingowani? I tutaj mogę gwarantować jedno - będzie się działo dlatego, że mamy taki wachlarz: osobowości, wyglądu, sposobu mówienia, sposobu patrzenia - wyznała Malwina Wędzikowska.

W "The Traitors. Zdrajcy" kamery cały czas towarzyszą zawodnikom, śledzą każdy ich ruch. Lojalni i zdrajcy stosują swoje strategie, aby zmylić przeciwników i wyeliminować ich z gry. Powinni zachować czujność. Tajemnicza, mroczna atmosfera i napięcie pomiędzy graczami wzbudzają wielkie emocje. Zdaniem prowadzącej program te elementy będą gwarancją sukcesu reality show.

- Ciężko jest cokolwiek ukryć, kamery są skierowane na każdą twoją myśl, na każde twoje spojrzenie. Każde mrugnięcie twoją źrenicą może stać się podstawą do tego, że zostaniesz wyeliminowany z programu. Można śledzić na bieżąco, jak zmienia się trajektoria strategii, jak zmienia się manipulacja, jak ludzie zawierają ze sobą pakty, jak wykańczają innych. To jest po prostu typowa psychologiczna rozgrywka, absolutnie fascynująca i myślę, że ten casting nie pozostawi nikomu wątpliwości, że to będzie hit - powiedziała Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Malwina Wędzikowska w zamku w Mielmont towarzyszyła uczestnikom programu "The Traitors. Zdrajcy" w walce o wygraną. Wyzwanie podjęły 24 osoby: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

Poznaj uczestników programu The Traitors. Zdrajcy >>>

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

Prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. O wygraną rywalizuje 24 uczestników podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". To jeden z najbardziej wyczekiwanych przez widzów TVN programów. Premiera pierwszego odcinka 28 lutego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części tego artykułu.

Zadaniem zdrajców jest wyeliminowanie lojalnych. W nocy podejmują strategiczne decyzje i wybierają lojalnego, który odpadnie z programu. Każda z dwóch grup ma za zadanie pozbycie się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy tej gry. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Zdjęcia do polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji TVN jest Marta Więch.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN od 28 lutego. Nowe epizody w środy o godz. 21:35. Reality show można będzie obejrzeć również w Playerze. Program jest jedną z największych nowości w ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery na wiosnę 2024 roku.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: T. Brzoza

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!