Malwina Wędzikowska: "Cała Polska będzie oglądała The Traitors. Zdrajcy"

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska twierdzi, że Polacy pokochają program
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska zdradziła szczegóły realizacji programu "The Traitors. Zdrajcy". Stwierdziła, że to format, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Jest pewna, że reality show zainteresuje widzów.

Malwina Wędzikowska o programie "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska opowiedziała o kulisach nagrywania programu "The Traitors. Zdrajcy". Uczestnicy podzieleni na dwie grupy - zdrajców i lojalnych walczą o zwycięstwo w grze. Podstęp i intryga są istotnymi elementami. Już wkrótce, w nowych odcinkach widzowie zobaczą, jak wygląda rywalizacja o wygraną. Zdjęcia były realizowane w belgijskim zamku w Mielmont.

- To po prostu mną wstrząsnęło w tak pozytywny sposób, że to jest w końcu. Ogromy zachwyt nad formatem, którego nie ma w telewizji, który jest kompilacją świetnego serialu, portretu psychologicznego 24 osób, zatopionego w fantastycznej scenerii. Klaudia, która prowadzi w Wielkiej Brytanii ten program jest taka mroczna. Nawet teraz, jak mówię, to mam ciary. Totalnie fascynuje mnie, że to jest jakaś prawda o człowieku. Każdy z nas po odrzuceniu ma naturalną cechę, żeby się odegrać, żeby się zemścić. Tutaj kłamstwo jest strategią, na którą jest pozwolenie. Dopuszczamy się kłamstwa na co dzień, ale bardzo skrzętnie to ukrywamy pod dywan - powiedziała.

Malwina jest przekonana, że program będzie telewizyjnym hitem., który podbije serca widzów: - Cała Polska będzie oglądała "The Traitors. Zdrajcy". Polacy pokochają ten format - wyznała z uśmiechem prowadząca.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska wybierze tytułowych zdrajców. Poznaj zasady gry! >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Nowe odcinki "The Traitors. Zdrajcy" w TVN od 28 lutego. Premiery kolejnych epizodów w środy o godz. 21:35. Reality show można będzie obejrzeć także w Playerze. To intrygująca nowość w ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery na wiosnę 2024 roku.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

Prowadzącą "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Premiera pierwszego sezonu 28 lutego w TVN i w Playerze. O nagrodę finansową i zwycięstwo rywalizuje 24 uczestników podzielonych na lojalnych i zdrajców. Reality show jest inspirowane popularną grą "Mafia". Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez widzów programów.

Zadaniem zdrajców jest wyeliminowanie lojalnych. W nocy podejmują strategiczne decyzje i wybierają lojalnego, który odpadnie z programu. Każda z dwóch grup ma za zadanie pozbycie się przeciwników. Intryga i podstęp to główne elementy tej gry. Najważniejsze zadanie uczestników, to jak najdłużej uchronić się przed odpadnięciem. Tytułowi zdrajcy wygrają nagrodę pieniężną, tylko wtedy, jeśli usuną z gry wszystkich lojalnych.

Zdjęcia do polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kim jest prowadząca?

W rolę prowadzącej "The Traitors. Zdrajcy" wcieliła się Malwina Wędzikowska. Nadzoruje przebieg gry i rywalizację uczestników o wygraną. Kłamstwo, manipulacja, zdrada są dozwolone. Lojalni i zdrajcy zrobią wszystko, żeby wygrać.

Malwina Wędzikowska jest stylistką i kostiumografką. Ponad 20 lat pracuje w branży medialnej. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

The Traitors. Zdrajcy: Zobacz pierwsze zdjęcia
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy
+3
Zobacz galerię

Autor: Karolina Wilczyńska

Reporter: A. Bożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!