The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy ocenili program. "Jestem w szoku"

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy ocenili program
Źródło: TVN
Z okazji premiery "The Traitors. Zdrajcy" Malwina Wędzikowska oraz uczestnicy obejrzeli wspólnie dwa odcinki programu. Jak wspominają swoje przygody na zamku w Belgii? Zobacz wideo i zdjęcia z przedpremierowego pokazu nowego reality show TVN.

Malwina Wędzikowska i uczestnicy o "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska była bardzo szczęśliwa, że przedpremierowy pokaz programu dla uczestników odbył się w dniu jej urodzin. Była to okazja do świętowania i spotkania się z graczami oraz osobami odpowiedzialnymi za powstanie polskiej edycji programu.

- Ja mam dzisiaj urodziny i to jest najpiękniejszy prezent w tym dniu. Reakcji tak entuzjastycznej się nie spodziewałam. Jesteśmy w domu, brawo gratulacje dla was drodzy gracze – wyznała z radością prowadząca.

Olga Kelm jako uczestniczka była zachwycona efektem, który zobaczyła na ekranie. Doceniła rozmach produkcji oraz pracę włożoną w realizację reality show przez prowadzącą, graczy oraz ekipę realizującą program.

- Pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy" ja jestem autentycznie w szoku. Uważam, że nasza polska wersja zupełnie nie odstaje od żadnej wersji zagranicznej. Możemy się porównać z wersją amerykańską i brytyjską, z tymi najlepszymi, poważnie. Pomimo to, że jestem uczestniczką, że byłam tam na miejscu - oglądałam to z zapartym tchem. Ogląda się to, jak film, jest naprawdę świetnie zmontowane, świetnie nakręcone. Wielkie chapeau bas dla produkcji i wszystkich uczestników, że to tak wygląda - stwierdziła.

Dominika Michałowska uważa, że program "The Traitors. Zdrajcy" jest doskonałą rozrywką. Widzowie będą mogli oglądać reality show, którego do tej pory jeszcze nie było w telewizji w Polsce.

- Tam się dzieją niesamowite rzeczy, jest spisek, intryga i dużo inteligencji ludzi. Naprawdę, to jest format, jakiego jeszcze nie było i warto to oglądać - powiedziała.

Kolejne opinie uczestników po obejrzeniu dwóch odcinków "The Traitors. Zdrajcy" na pokazie przedpremierowym także są bardzo pozytywne. Wiele osób z sentymentem wspominało udział w reality show zrealizowanym w Mielmont.

- To wszystko jest bardzo dynamiczne, mnie to trzymało w napięciu - chociaż tam byłem i wiedziałem, co się zdarzy. Nie spodziewałem się, że będzie to zrobione w ten sposób, że będzie narzucone aż takie tempo. Tam czuć to tempo i presję. Ja to czułem jako uczestnik - nie wyobrażam sobie, jak będą odczuwać to nasi widzowie - oznajmił Patryk Szczypka.

- Na początku rzeczywiście popłynęła mi łezka i powiedziałem do Olgi, która obok mnie siedziała, że nawet się wzruszyłem - wyznał Mikołaj Milcke.

- To było jak pewnego rodzaju podróż do wspomnień, w sumie nie odległych, bo przecież minęło tak naprawdę parę miesięcy - powiedział Piotr Sinicki.

- Jestem zdumiony jakością gry moich kolegów i koleżanek, w sumie przeciwników. Ta gra w ogóle nie odbiega od jakichś wysoce profesjonalnych, zawodowych aktorów i aktorek - wyznał Tadeusz Dębski.

- Warto oglądać „The Traitors. Zdrajcy” dlatego, że tyle emocji, napięcia, knucia, zaangażowania - nie znajdzie się tego w innym programie - skomentowała Sandra Plajzer.

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - na czym polega program?

W polskiej wersji programu "The Traitors. Zdrajcy" jest 24 uczestników. W trakcie spotkania przy okrągłym stole, Malwina Wędzikowska wybierze zdrajców i lojalnych. Lojalni nie dowiedzą się, ilu jest zdrajców. Zdrajcy znają swoją tożsamość, wspólnie decydują o eliminacji lojalnych z gry.

Lojalni muszą jak najszybciej zdemaskować zdrajców i ich usunąć z rozgrywki podczas codziennych obrad okrągłego stołu. Powinni zachować czujność, aby swoim zachowaniem nie zwracać za bardzo na siebie uwagi zdrajców. Tytułowi zdrajcy każdej nocy spotykają się w zamku i usuwają lojalnego uczestnika z programu.

W każdym odcinku wszyscy uczestnicy mogą zdobyć złote monety. Otrzymają je za wykonanie zadań grupowych. Główna nagroda może osiągnąć wysokość nawet pół miliona złotych. Jeśli w grupie finalistów będą tylko lojalni - to oni podzielą się wygraną finansową. Jeśli wśród nich znajdzie się choć jeden zdrajca, to tylko on otrzyma pieniądze zgromadzone w puli finałowej.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera programu "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Nowe odcinki w środy o godz. 21:35. Reality show widzowie mogą także obejrzeć w player.pl. To jedna z najgorętszych nowości w TVN Warner Bros. Discovery wiosną 2024 roku.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

Prowadząca i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Malwina Wędzikowska jest prowadzącą reality show "The Traitors. Zdrajcy". W programie 24 osoby rywalizują o wygraną. Nagrodę w wysokości nawet pół miliona złotych mogą zdobyć: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

Malwina Wędzikowska i uczestnicy The Traitors. Zdrajcy na pokazie programu
Uczestnicy The Traitors. Zdrajcy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Patryk Szczypka
+20
Zobacz galerię

Przeczytaj też: Malwina Wędzikowska: "Cała Polska będzie oglądała The Traitors. Zdrajcy" >>>

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Dziś premiera The Traitors. Zdrajcy. Niespodziewane zwroty akcji!

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Pojedynek w Rozenek-Majdan i Orbitowskiego w lodowatej morskiej wodzie

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Jak wyglądało powieszenie Serafina? Zobacz niezwykłe kulisy serialu

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u "Kuby Wojewódzkiego"! Zobacz najlepsze momenty odcinka!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Tego gościa Klaudiusz Ševković się nie spodziewał! Gulczas na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

Martyna z "MasterChef Nastolatki" jest ciężko chora w szpitalu. Potrzebna jest pomoc!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?