The Traitors. Zdrajcy: Tadeusz Dębski twierdzi, że "wszyscy są zdrajcami"

The Traitors. Zdrajcy: Kto nadaje się na zdrajcę?
Źródło: TVN
"The Traitors. Zdrajcy" to najbardziej intrygujący program w wiosennej ofercie TVN Warner Bros. Discovery. Już wkrótce poznamy tytułowych zdrajców. W rozmowie z uczestnikami zapytaliśmy, kto z nich mógłby pełnić tę rolę w reality show?

"The Traitors. Zdrajcy" - kto może być zdrajcą?

Uczestnicy programu "The Traitors. Zdrajcy" - Sandra Plajzer, Patryk Szczypka, Olga Kelm i Tadeusz Dębski odpowiedzieli na pytanie: Czy nadajesz się na zdrajcę? Uzasadnili swoje wypowiedzi mocnymi argumentami. Każdy ma swój punkt widzenia w tej sprawie. Już wkrótce dowiesz się, czy ktoś z nich wcieli się w rolę tytułowego zdrajcy. Premiera programu 28 lutego!

- Nie uważam, że bycie zdrajcą jest czymś niewłaściwym lub pejoratywnym. Przeanalizowałem, że w zasadzie wszyscy są zdrajcami, bo coś kiedyś obiecali i tego nie zrobili - oznajmił Tadeusz Dębski.

- Myślę, że tak, jestem zodiakalnym bliźniakiem. Lubię grać i wcielać się w różne role - powiedziała Sandra Plajzer.

- Nadawałbym się dlatego, bo w życiu codziennym taki nie jestem, więc na pewno bym się tym dobrze bawił. Potrafiłbym zaczarować innych uczestników. Nie dałbym się tak łatwo złapać, zawsze bym udawał, że to jednak nie moja ręka - stwierdził Patryk Szczypka.

- Chcę po prostu zagrać dobrze w grę. Przygotowałam się do tego, na ile mogłam. Rozumiem zasady tej gry i traktuję to jako dobrą zabawę. Nie jest to dla mnie gra na śmierć i życie, chociaż jest trochę rosyjską ruletką. Myślę, że jestem w stanie to zrobić, ukryć wiele rzeczy, ponieważ po prostu w to uwierzę, że jestem lojalna - nawet będąc zdrajcą - skomentowała Olga Kelm.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

"The Traitors. Zdrajcy" to nowe relaity show w TVN, którego prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. W ciągu kilku lat od światowej premiery stał się jednym z najpopularniejszych programów ostatnich lat, podbija serca światowej widowni. Jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy potajemnie dzielą się na lojalnych i zdrajców. W drodze do finału muszą usunąć z gry przeciwników. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną za wykonanie zadań specjalnych.

Tytułowi zdrajcy muszą wyeliminować z gry lojalnych. W nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną wszystkich lojalnych, zdobędą nagrodę pieniężną, którą podzielą między sobą. Każda z dwóch grup stara się zdemaskować przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Uczestnicy mogą mieć indywidualne strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym. Majestatyczny zamek w Mielmont jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera pierwszego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Kolejne epizody programu w środy o godz. 21:35. Reality show będzie dostępne również w player.pl. Wielkie emocje i dobra zabawa gwarantowane.

Gracze są podzieleni na lojalnych i zdrajców. Malwina Wędzikowska w roli prowadzącej nadzoruje przebieg każdego odcinka. Wyznacza uczestnikom zadania do wykonania, za które mogą zdobyć pieniądze. Zebrane środki finansowe trafią do puli finałowej.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania
Zobacz zapowiedź programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca

Malwina Wędzikowska została prowadzącą polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

Zdjęcia do polskiej wersji reality show zrealizowano w zamku Mielmont w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Nowy sezon "The Traitors. Zdrajcy" od 28 lutego na antenie TVN i w Playerze. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: K. Wilczyńska / E. Włodarczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja oskarża Hepnera o handel kobietami

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

Klaudia El Dursi i Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego! "Nic dodać, nic ująć"!

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

"Na Wspólnej" w nowych odcinkach 3801-3804: Rozwód u Cieślików i walka dziecka o bezdomnego dziadka?

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Czy aktorzy "Skazanej 3" dobrze znają teksty z serialu? Zobacz quiz!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!