Jak rodzina i znajomi ocenili graczy w programie The Traitors. Zdrajcy? "Na samym początku kibicowali"

The Traitors. Zdrajcy: Jak rodzina i znajomi ocenili graczy w programie?
Źródło: TVN
Stanley Ayomo, Dominika Michałowska, Alex Cichosz, Justyna Kąkol, Piotr Sinicki, Olga Kelm, Patryk Szczypka i Monika Kosowska wyznali, jak rodziny i znajomi ocenili ich udział w "The Traitors. Zdrajcy".

Opinie o uczestnikach "The Traitors. Zdrajcy"

Udział w "The Traitors. Zdrajcy" był dla wielu graczy nowym doświadczeniem. Podjęli wyzwanie i realizowali różne zadania. Podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizowali o nagrodę główną. Rodziny, bliscy oraz znajomi mogli oglądać ich w odcinkach reality show w TVN i Playerze. Stanley Ayomo, Dominika Michałowska, Alex Cichosz, Justyna Kąkol, Piotr Sinicki, Olga Kelm, Patryk Szczypka i Monika Kosowska opowiedzieli o tym, jak najbliżsi zareagowali i ocenili ich udział w programie.

Jeżeli chodzi o bliskich, to może byli delikatnie zawiedzeni tym, że było mnie tak mało, przynajmniej do któregoś momentu. Ale poza tym, nie byli jacyś zdziwieni tym, jak wypadłem, bo zachowywałem się naturalnie tak, jak mnie znają po prostu. Tak naprawdę, dopiero teraz można ocenić tą strategię, bo jednak efekty mówią same za siebie. Gdzieś tam już w trakcie mówili, że rzeczywiście to, jak do tego podszedłem musiało dobrze działać, bo jednak z każdym kolejnym odcinkiem samo to o sobie świadczyło
- powiedział Stanley Ayomo.

- Moja mama cały czas mi powtarza, że - jestem z ciebie córciu taka dumna. Moja siostra też mówi, Dominika super wypadłaś. Tata mój ma trochę większy dystans do wyrażania emocji. Ale mama mówi – tata oglądał z takim zaciekawieniem, że super wypadłaś. Jest bardzo pozytywny odbiór. Babcie też mi piszą, że super wypadłam. Mam taki naprawdę pozytywny odbiór. Wszyscy znajomi mi piszą, że super wypadłam, że bardzo kibicowali. Wszystko jest bardzo na plus, ja nawet nie spodziewałam się, że to aż tak będzie - wyznała Dominika Michałowska.

- Moja siostra jest najbardziej analityczna, jeśli chodzi o moją strategię w programie i najbardziej krytyczna jednocześnie, ale jest to konstruktywna krytyka. Obserwowali program, moja rodzina, moje otoczenie z dużym napięciem - bo nie wiedzieli, co tam się będzie działo. Zawsze mają jakieś uwagi: 'Ja bym to zrobił lepiej, tutaj źle zrobiłeś, tutaj mogłeś powiedzieć inaczej, a tutaj widać, że kłamiesz'. Myślę, że mój wzrok dużo dawał i zdradzał dużo. Montaż i też kamery to podłapały ładnie i to widzowie też myślę, dobrze odebrali. Niestety moja rodzina i moi bliscy też mnie przyłapali na takim głupim sprzedaniu się trochę, że te oczy latały i to mogło oznaczać jakieś zdenerwowanie - skomentował Alex Cichosz.

- Rodzina i przyjaciele są bardzo dumni i pełni podziwu, że się zdecydowałam, że miałam taką uwagę, żeby wziąć udział - stwierdziła Justyna Kąkol.

- Na temat mojego udziału w programie mam pozytywne komentarze zarówno od rodziny jak i bliskich. Gratulują, że wziąłem udział przede wszystkim, że się zdecydowałem - powiedział Piotr Sinicki.

Są ze mnie dumni i ja z siebie też, bo sama nie wiedziałam, że to wyjdzie, aż tak dobrze. Bałam się tego, jak będę pokazana. Tak, jak powiedziałam w ostatnim odcinku, że nie mam sobie nic do zarzucenia. To była tylko gra, a bycie zdrajcą nie jest proste - wręcz przeciwnie jest to była bardzo wymagająca rola i bardzo ją chciałam odegrać
- oznajmiła Olga Kelm.

- Rodzina i znajomi zareagowali bardzo pozytywnie, nawet nie spodziewałem się że aż tak pozytywnie będą reagować. Wszyscy dopingowali. Wszyscy się w to angażowali. Przeżywali, chyba nawet bardziej niż ja. Nie mogli przeżyć, że nie mówię im, co jest dalej. Nie mogłem, a nawet nie chciałem im psuć zabawy. Pozytywnie, wszyscy pozytywnie - wyznał Patryk Szczypka.

- Na samym początku kibicowali. Jak powiedziałam, że właśnie zostałam zdrajcą, to później było: 'Monika dokonałaś złego wyboru, no nie oszukujmy się' – powiedziała Monika Kosowska.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors" - światowy hit w TVN

"The Traitors" szturmem podbija serca światowej widowni. To jeden z najpopularniejszych programów ostatnich lat. Pierwsza odsłona miała miejsce wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii. Ogromny sukces wynikowy sprawił, że kolejne adaptacje powstały już parę miesięcy później m.in. w Anglii, Hiszpanii, USA i Australii. Program został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i bije rekordy popularności. Stacja TVN nabyła prawa do realizacji polskiej wersji.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zdjęcia do polskiej edycji programu nagrano w zamku Mielmont, w Belgii. Producentką ze strony stacji TVN jest Marta Więch. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision.

The Traitors. Zdrajcy, sezon 1., odcinek 13.
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Finaliści programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
+5
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości