The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy spotkali się w zamku. "Zdrajca, to jest ciekawe zadanie"

The Traitors. Zdrajcy: Uczestnicy spotkali się w zamku. Zobacz relację
Źródło: TVN
"The Traitors. Zdrajcy" to ekscytujące reality show, które prowadzi Malwina Wędzikowska. Uczestnicy przyjechali do zamku Mielmont w Belgii, najważniejszego miejsca w programie. Obejrzyj relację z ich pierwszego spotkania! Premiera programu 28 lutego w TVN i Playerze.

"The Traitors. Zdrajcy" - pierwszy dzień na planie

Malwina Wędzikowska powitała uczestników programu "The Traitors. Zdrajcy" w zamku w belgijskiej miejscowości Mielmont. Pierwszy raz spotkały się ze sobą 24 osoby, które dostały się do reality show. Otrzymały szanse na rywalizację o główną wygraną. Program jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na "lojalnych" i "zdrajców", będą realizować przygotowane misje i eliminować przeciwników.

- To jest trochę, jak w Harrym Potterze - przyjechaliśmy, czekałem aż wyjdzie Hagrid, powita nas z tą lampą, tymi kluczami, albo chociaż przyleci jakaś sowa. Przyszła Malwina - piękna, dystyngowana, chłodna - powiedział Mikołaj Milcke.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem miejsca i tego, jak tutaj przyjechaliśmy - pociągiem. Niesamowicie klimatycznie. Jeśli chodzi o uczestników - uważam, że są fantastyczni i różnorodni - wyznała Sandra Plajzer.

- Atmosfera jest niesamowita, pogoda dopisuje. Wszyscy są bardzo otwarci - stwierdziła Justyna Kąkol.

- Pierwsze wrażenie - fantastycznie, zamek śliczny, towarzystwo wyborowe. Co będzie później? To się okaże - oznajmiła Monika Kosowska.

- Myślę, że odnajdę się w obu rolach. Zobaczymy, jakie zostaną podjęte decyzje. Zdrajca, to jest ciekawe zadanie, podjąłbym się go - powiedział Stanley Ayomo.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera w TVN?

Premiera pierwszego odcinka "The Traitors. Zdrajcy" w TVN 28 lutego. Kolejne epizody w środy o godz. 21:35. Reality show będzie dostępne również w player.pl.

Zdjęcia do polskiej wersji reality show zrealizowano w zamku Mielmont w Belgii. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision. Producentem ze strony stacji TVN jest Marta Więch.

"The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy - nowy program w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – o programie

"The Traitors. Zdrajcy" to nowy program w TVN, którego prowadzącą jest Malwina Wędzikowska. W ciągu kilku lat od światowej premiery stał się jednym z najpopularniejszych programów ostatnich lat, podbija serca światowej widowni. Reality show jest inspirowane grą "Mafia". Uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu.

Tytułowi "zdrajcy" muszą wyeliminować z gry "lojalnych". W nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z "lojalnych" odpadnie z programu. Jeśli "zdrajcy" usuną wszystkich "lojalnych", wygrają nagrodę pieniężną, którą podzielą między sobą. Każda z dwóch grup stara się zdemaskować przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Uczestnicy mogą mieć indywidualne strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca

Malwina Wędzikowska została prowadzącą polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Stylistka i kostiumografka ma doświadczenie w pracy w mediach. Współtworzyła znane i popularne programy, m.in. emitowane na antenie TTV"Druga twarz" i "Ostatnia szansa" oraz "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka".  Tworzyła kostiumy do wielu produkcji telewizyjnych m.in. do "Top Model".

"The Traitors. Zdrajcy" – uczestnicy

Nowy sezon "The Traitors. Zdrajcy" od 28 lutego na antenie TVN i w Playerze. Prowadzącą jest Malwina Wedzikowska. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz.

Kłamstwo, manipulacja, zdrada - w tej grze wszystkie chwyty dozwolone! W walce o nagrodę pieniężną "zdrajcy" i "lojalni" będą musieli umiejętnie obserwować, analizować zachowania przeciwników, wyciągać wnioski oraz strategicznie myśleć. 

The Traitors. Zdrajcy: Zobacz pierwsze zdjęcia
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy
+3
Zobacz galerię

Autor: K. Wilczyńska

Reporter: E. Włodarczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie