The Traitors. Zdrajcy: Wielki powrót do programu. Uczestnicy w szoku!

The Traitors. Zdrajcy: 3 osoby wróciły do programu
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska przygotowała dla graczy niespodziankę. Zaskoczyła wszystkich uczestników "The Traitors. Zdrajcy" podczas śniadania. Zobacz fragment 3. odcinka programu.

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 3.

Decyzja Malwiny Wędzikowskiej zaskoczyła uczestników w 1. odcinku programu "The Traitors. Zdrajcy". Prowadząca poprosiła, żeby gracze wybrali lidera, został nim Robert Trempski. Mężczyzna na prośbę Malwiny wskazał trzy osoby, którym ufa najbardziej. Wybrał Klaudię Piłat, Renatę Hartle i Adama Kossuta. Następnie wskazał trzy osoby, którym ufa najmniej: Tadeusza Dębskiego, Justynę Kąkol i Dorotę Świętoniowską.

"The Traitors. Zdrajcy" - kto wrócił do programu?

Po wskazaniu przez Roberta trzy osoby musiały opuścić zamek. Wszyscy byli przekonani, że to jest nieodwracalny wyrok. Dopiero w 3. odcinku "The Traitors. Zdrajcy" przekonali się, że to była tylko taktyczna zagrywka prowadzącej, aby podkręcić gorącą atmosferę w Milemont. Malwina Wędzikowska oznajmiła uczestnikom, że ma dla nich niespodzianki. Poinformowała ich, że zgodnie z zasadami z reality show można odpaść tylko po zamordowaniu przez zdrajców lub po eliminacji podczas głosowania przy okrągłym stole. Zdumienie pozostałych uczestników było bardzo widoczne. Tadeusz Dębski Justyna Kąkol i Dorota Świętoniowska zostali przywróceni do gry jako lojalni.

The Traitors. Zdrajcy: Trzy osoby opuściły program
Zobacz fragment 1. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "The Traitors. Zdrajcy" w środy o godz. 21:35 w TVN. Reality show od 28 lutego możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki 3. odcinka w sobotę, 16 marca o godz. 11:30 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Produkcja "The Traitors. Zdrajcy" została zrealizowana na podstawie holenderskiego formatu "De Verraders", który cieszy się ogromną popularnością na świecie. W ciągu kilku lat od premiery powstaje coraz więcej jego wersji w różnych krajach. To jedna z największych nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
Źródło: TVN

Prowadząca i uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy"

Uczestniczki i uczestnicy pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby. Prowadzącą jest Malwina Wędzikowska.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!