The Traitors. Zdrajcy: Czarna lista zdrajców. Malwina zasmuciła uczestników

The Traitors. Zdrajcy: Czarna lista zdrajców
Źródło: TVN
Malwina Wędzikowska zaskoczyła uczestników podczas śniadania. Kogo wpisali na czarną listę Dominika Michałowska i Alex Cichosz? Zobacz fragment 6. odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy".

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 6. 

Na śniadaniu lojalni gracze dowiedzieli się, że w nocy nikt nie został zamordowany. Zdrajcy stworzyli czarną listę. W 6. odcinku pod obserwacją zdrajców byli: Mikołaj Jaworski, Adam Kossut i Joanna Narojczyk. Zasmuciła ich informacja, że jedna osoba z tego grona opuści zamek. Atmosfera pomiędzy uczestnikami stawała się coraz bardziej napięta!

W poprzednich odcinkach zdrajcy wyeliminowali z gry już cztery osoby. Na naradach w zamku wydali wyroki na lojalnych przeciwników. Z zamku w Mielmont wypędzeni zostali: Bartosz Skrobisz, Renata Hartle, Julia Tychoniewicz, Agnieszka Bodziachowska.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

"The Traitors. Zdrajcy" - zasady gry

Program "The Traitors. Zdrajcy" jest inspirowany grą "Mafia". Uczestnicy podzieleni na lojalnych i zdrajców rywalizują o wygraną. Mogą zdobyć nagrodę pieniężną. Muszą wykonać przygotowane zadania i wyeliminować przeciwników. Przebywają w zamku, który jest mroczną scenerią wydarzeń podczas programu. Zadaniem tytułowych zdrajców jest eliminacja lojalnych. Każdej nocy spotykają się na naradzie i decydują, kto z lojalnych odpadnie z programu. Jeśli zdrajcy usuną z gry wszystkich przeciwników, otrzymają nagrodę pieniężną do podziału między sobą. Każda z dwóch grup musi zdemaskować swoich przeciwników i ochronić siebie przed odpadnięciem z programu. Każdy uczestnik może mieć swoją strategię gry, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym.

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!
Materiał promocyjny

Wakacje za kilka dni. Zaplanuj je w Polsce!