The Traitors. Zdrajcy PRZED EMISJĄ W TV: Alex odpadnie z programu?

The Traitors. Zdrajcy: Alex odpadnie z programu?
Źródło: TVN
Uczestnicy "The Traitors. Zdrajcy" przy okrągłym stole podejrzewają siebie wzajemnie. Czy Alex Cichosz zostanie zdemaskowany i wypędzony z zamku? Premiera czwartego odcinka w środę, 20 marca o godz. 21:35 w TVN i player.pl. Zobacz fragment programu przed emisją w telewizji!

"The Traitors. Zdrajcy" - sezon 1., odcinek 4. - sneak peek

Spotkanie z Malwiną Wędzikowską przy okrągłym stole to dla lojalnych okazja do wyeliminowania zdrajcy. Gracze wybierają osobę, na którą zagłosują. Wskazują na tego, kto ich zdaniem jest zdrajcą. Uczestnik "The Traitors. Zdrajcy" z największą liczbą głosów, opuści program.

W 4. odcinku emocje gwarantowane. Mikołaj Milcke powiedział, że podejrzewa Aleksandra o bycie zdrajcą! Pozostali gracze byli w szoku! Dominika Michałowska poczuła się niepewnie, może stracić kolejnego wspólnika. Monika Kosowska odpadła już z programu, osłabiło to grupę zdrajców. Czy Alex Cichosz będzie ofiarą lojalnych? Czy uczestnicy zagłosują na niego i usuną go z reality? W nowym odcinku programu dowiesz się, czy to właśnie on został wygnany z zamku.

The Traitors. Zdrajcy: Jeden ze zdrajców usunięty z programu! >>>

The Traitors. Zdrajcy: Lojalni mają kłopoty. Zwiastun 4. odcinka
Zobacz zapowiedź czwartego odcinka programu.
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" - kiedy premiera?

Premiera czwartego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" w środę, 20 marca o godz. 21:35 w TVN. Reality show możesz obejrzeć również w player.pl. Powtórki w sobotę, 23 marca o godz. 14:15 w TVN i o godz. 21:40 w TVN Style.

Produkcja na podstawie kultowego światowego formatu jest jedną z nowości w wiosennej ofercie programowej TVN Warner Bros. Discovery w 2024 roku.

Oglądaj "The Traitors. Zdrajcy" w Playerze >>>

The Traitors. Zdrajcy: Obrazy z uczestnikami programu
The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska i uczestnicy
The Traitors. Zdrajcy – Stanley Ayomo
The Traitors. Zdrajcy – Agnieszka Bodziachowska
The Traitors. Zdrajcy – Aleksander Cichosz 
+22
Zobacz galerię

"The Traitors. Zdrajcy" - prowadząca i uczestnicy

Prowadzącą pierwszej polskiej programu "The Traitors. Zdrajcy" jest Malwina Wędzikowska. Uczestniczki i uczestnicy reality show to: Stanley Ayomo, Agnieszka Bodziachowska, Teo Daeyeong Chung, Aleksander Cichosz, Tadeusz Dębski, Renata Hartle, Mikołaj Jaworski, Justyna Kąkol, Olga Kelm, Monika Kosowska, Adam Kossut, Dominika Michałowska, Mikołaj Milcke, Joanna Narojczyk, Maciej Paszek, Klaudia Piłat, Sandra Plajzer, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Piotr Sinicki, Bartosz Skrobisz, Patryk Szczypka, Dorota Świętoniowska, Robert Trempski, Julia Tychoniewicz. W reality show o wygraną rywalizuje 24 osoby.

The Traitors. Zdrajcy: Poznaj uczestników nowego reality show TVN >>>

The Traitors. Zdrajcy są wszędzie

Autor: K. Wilczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości