Ślub... PRZED EMISJĄ W TV: Krzysztof ma za sobą pięcioletni związek. Przyznaje, że nie był gotowy na kolejny, poważny krok

Czy Krzysztof odnajdzie w programie miłość?

Krzysztof ma 33 lata i całe życie spędził w Przemyślu. Tu się wychował, uczył i pracuje. Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą i współwłaścicielem firmy. Ma za sobą jeden, pięcioletni związek, który zakończył się po studiach. Przyznaje, że wina za rozpad relacji leży po jego stronie - nie był gotowy na kolejny, poważny krok. Do szczęśliwego życia brakuje mu jedynie miłości.

Ślub...: Magdalenę i Krzysztofa czeka ślub. Czy para się sobie spodoba?
Ślub...: Magdalenę i Krzysztofa czeka ślub. Czy para się sobie spodoba?

Co się działo w 2. odcinku:

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 9, odcinek 2

Ślub...: Pierwsze spotkanie Kingi i Marcina
Ślub...: Pierwsze spotkanie Kingi i Marcina
wideo 2/6

O czym jest program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców.

W 9. sezonie programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznamy trzy nowe ekspertki, których zdaniem będzie dobór par oraz wsparcie podczas trwania eksperymentu.

Pierwszą z nich będzie Julitta Dębska, psycholożka, coach relacji i dyplomowana trenerka rozwoju osobistego z czternastoletnim doświadczeniem. W swojej działalności skupia się na pomocy w znalezieniu miłości, utrzymaniu jej, a nawet odzyskaniu. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z parami. Od pięciu lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości relacji romantycznych. Jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych. 

Jesienią widzowie poznają także Zuzannę Butryn, psycholożkę i terapeutkę. Zuzanna jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od siedmiu lat specjalizuje się w terapii integracyjnej z klientami indywidualnymi, a także parami. Interesuje ją psychoterapia partnerska. Od kilku występuje w mediach, m.in. w DD TVN oraz dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii z czytelnikami popularnych magazynów. W 2020 r. założyła Centrum Psychoterapii Sense w Warszawie, w którym pracuje wraz z zespołem specjalistów. 

Trio uzupełni Hanna Kąkol, coach i dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Skończyła zarządzanie i marketing na WSAiB w Gdyni. Ciekawość świata i ludzi spowodowały jednak, że wybrała drogę zawodową związaną z coachingiem. Rozwój osobisty jest jej pasją, a wspieranie innych w rozwoju to jej zawód i powołanie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej główną misją jest tworzenie trwałych i pełnych miłości relacji. Pomaga odnaleźć prawdziwe uczucie, które przynosi radość, wsparcie i spełnienie. Wierzy, że każdy zasługuje na miłość i partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji.