Ślub...: Magda i Krzysztof są już małżeństwem! Ślub zaczął się od żartu, potem było już tylko lepiej

Za nami 3. odcinek programu. Co się wydarzyło?

Poznaliśmy trzecią parę 9. seoznu Ślubu od pierwszego wejrzenia. Trzy ekspertki po wielu godzinach rozmów uznały, że 25-letnia Magdalena i 32-letni Krzysztof mają szansę stworzyć udany związek. Krzysztof mieszka w Przemyślu. Tu się urodził, wychował, studiował i pracuje. Jest współwłaścicielem firmy. Ma za sobą 5-letni związek. Magdalena mieszka w Dębicy i kończy studia psychologiczne. Ma za sobą dwa poważne zwiazki. Jest zdecydowana i gotowa zaangażować się w relację na całe życie.

Ślub...: Interwentka kryzysowa, przyszła terapeutka i wkrótce żona. Poznajcie Magdalenę!
Ślub...: Interwentka kryzysowa, przyszła terapeutka i wkrótce żona. Poznajcie Magdalenę!
Ślub...: Magda wychodzi za mąż! Mama w szoku, ale wzruszona
Ślub...: Magda wychodzi za mąż! Mama w szoku, ale wzruszona
Ślub...: Dla mamy Magdy był to ważny i wzruszający dzień
Ślub...: Dla mamy Magdy był to ważny i wzruszający dzień
Ślub...: Krzysztof ma za sobą pięcioletni związek. Przyznaje, że nie był gotowy na kolejny, poważny krok
Ślub...: Krzysztof ma za sobą pięcioletni związek. Przyznaje, że nie był gotowy na kolejny, poważny krok

Co się działo w 2. odcinku:

Ślub od pierwszego wejrzenia, sezon 9, odcinek 2

Ślub...: Pierwsze spotkanie Kingi i Marcina
Ślub...: Pierwsze spotkanie Kingi i Marcina
wideo 2/6

O czym jest program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze partnera? Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” postanowili zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców.

W 9. sezonie programu Ślub od pierwszego wejrzenia poznamy trzy nowe ekspertki, których zdaniem będzie dobór par oraz wsparcie podczas trwania eksperymentu.

Pierwszą z nich będzie Julitta Dębska, psycholożka, coach relacji i dyplomowana trenerka rozwoju osobistego z czternastoletnim doświadczeniem. W swojej działalności skupia się na pomocy w znalezieniu miłości, utrzymaniu jej, a nawet odzyskaniu. Pracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z parami. Od pięciu lat prowadzi kanał na YouTubie, na którym w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości relacji romantycznych. Jest doktorantką w Szkole Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie bada bliskie związki i zdradę w relacjach romantycznych. 

Jesienią widzowie poznają także Zuzannę Butryn, psycholożkę i terapeutkę. Zuzanna jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od siedmiu lat specjalizuje się w terapii integracyjnej z klientami indywidualnymi, a także parami. Interesuje ją psychoterapia partnerska. Od kilku występuje w mediach, m.in. w DD TVN oraz dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii z czytelnikami popularnych magazynów. W 2020 r. założyła Centrum Psychoterapii Sense w Warszawie, w którym pracuje wraz z zespołem specjalistów. 

Trio uzupełni Hanna Kąkol, coach i dyrektorka zarządzająca w firmie rekrutacyjno-szkoleniowej z 25-letnim doświadczeniem. Skończyła zarządzanie i marketing na WSAiB w Gdyni. Ciekawość świata i ludzi spowodowały jednak, że wybrała drogę zawodową związaną z coachingiem. Rozwój osobisty jest jej pasją, a wspieranie innych w rozwoju to jej zawód i powołanie. Pracuje z ludźmi i dla ludzi. Jej główną misją jest tworzenie trwałych i pełnych miłości relacji. Pomaga odnaleźć prawdziwe uczucie, które przynosi radość, wsparcie i spełnienie. Wierzy, że każdy zasługuje na miłość i partnerstwo oparte na wzajemnym zrozumieniu i akceptacji. 

Ślub od pierwszego wejrzenia możecie oglądać w każdy wtorek o 21:35 w TVN oraz w player.pl