Simona ze "Skoku na głęboką wodę" ostro o Marcinie. Chce się przypodobać się Kamilowi?
"Skok na głęboką wodę". Simona oczernia Marcina. Wszystko po to, by przypodobać się Kamilowi?
"Skok na głęboką wodę" to eksperyment, w którym uczucia są poddawane ekstremalnej próbie. Uczestnicy, dobrani przez ekspertów, wchodzą w relacje, które niemal natychmiast zostają wystawione na ciężkie warunki – zarówno emocjonalne, jak i fizyczne. Odludna przestrzeń, brak technologii i intensywna codzienność sprawiają, że nie ma miejsca na udawanie, a każda decyzja szybko przynosi konsekwencje.
W tym kontekście relacja Simony i Marcina od początku nie należała do najłatwiejszych. Choć próbują budować więź, coraz częściej pojawiają się między nimi sprzeczne sygnały. Jednego dnia się kłócą, drugiego rozbudzają bliskość fizyczną, a trzeciego... Simona nie przebiera w słowach, opowiadając o nim Kamilowi podczas spotkania sam na sam w Zatoce Par.
- Kamil myślę, że umiałby opanować tego małego diabełka (śmiech). Nie powiedziałam tego - mówiła przed kamerami Simona.
A jak przebiegała rozmowa z Kamilem? Simona stwierdziła, że Marcin nie jest dżentelmenem.
- Chodzimy po skałach i wiesz, i jest takie zejście w dół i on po prostu idzie. I ja do niego mówię, jakby to był Kamil, to on by mi dał rękę... Ja tak mu powiedziałam - zaczeła.
- Ciekawe - odparł Kamil, a Simona kontynuowała opowieść.
- No bo ja zauważyłam tutaj, że ty jesteś dżentelmenem. On ci niby mówi: ja jest takim dżentelmenem, a jest ch** nie dżentelmenem, przepraszam. No ale kurde, no nie wiem. Ja bym się nawet do koleżanki odwróciła i bym spytała, pomóc ci?
Co zrobi Kamil? I czy Simona po rozmowie z nim nadal będzie chciała budować relację z Marcinem? Co jeszcze się wydarzy między tą dwójką? Oglądajcie "Skok na głęboką wodę" we wtorki o 21:30 w TVN!
"Skok na głęboką wodę". O czym jest program? Gdzie oglądać?
"Skok na głęboką wodę" zabiera widzów w sam środek intensywnego eksperymentu, gdzie emocje wystawiane są na najwyższą próbę. Pięć par, dobranych przez ekspertów, rozpoczyna swoją wspólną drogę od kameralnej ceremonii i osobistych przysiąg – symbolicznego początku relacji, która wkrótce zostanie poddana prawdziwemu testowi. Przez trzy tygodnie uczestnicy żyją z dala od cywilizacji, odcięci od technologii i wygód. Odludna plaża staje się ich światem, a natura – nieprzewidywalnym towarzyszem. W takich warunkach uczucia szybko wypływają na powierzchnię, a relacje rozwijają się w zawrotnym tempie, bez miejsca na pozory.
Każda para mierzy się nie tylko z trudami otoczenia, ale też z własnymi słabościami. W dowolnym momencie mogą zakończyć udział, odpalając flarę. Po trzech tygodniach nadchodzi kluczowa chwila – decyzja, czy ich relacja ma szansę przetrwać poza wyspą.
Nowe odcinki we wtorki o 21:30 w TVN.